Jānis Vītols

Modernizēta tehniskās apskates stacija CSDD Tukuma nodaļā

No šodienas, 14.novembra, pēc rekonstrukcijas darbu pilnā apjomā atsāk Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Tukuma nodaļas tehniskās apskates stacija.

No šodienas, 14. novembra, pēc rekonstrukcijas darbu pilnā apjomā atsāk Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) Tukuma nodaļas tehniskās apskates stacija.
Remonta laikā modernizētas abas tehniskās apskates līnijas – aizbērta bedre, kas līdz šim kalpoja transportlīdzekļu pārbaudei, kā arī uzstādīti divi jauni pacēlāji.

Tie aprīkoti ar ass spēles detektoru jeb sauktu par “kratekli” un nodrošina ātrāku un kvalitatīvāku transportlīdzekļu piekares un balstiekārtas pārbaudi. Savukārt nākamā gada sākumā plānots uzlabot iebraukšanas joslas tehniskās apskates stacijā.
CSDD Tukuma nodaļā Zemītes ielā 5 tiek sniegti šādi pakalpojumi:
– transportlīdzekļu reģistrācija, darba laiks: pirmdiena – piektdiena, 8:30 – 17:00;
– transportlīdzekļu tehniskā apskate transportlīdzekļiem ar pilnu masu līdz 3500 kg, darba laiks: pirmdiena – piektdien, 8:30 – 17:00. Turklāt Tukumā tehnisko apskati veic arī pēc iepriekšēja pieraksta.
Līdzīgi tehniskās apskates staciju uzlabojumi šogad veikti vairāku CSDD nodaļu tehniskās apskates stacijās – Rīgā, Jēkabpilī, Krāslavā, Valkā, Valmierā, Bauskā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *