www.latvia.travel

Lielās Ķemeru tīreļa laipas atklāšana plānota vasaras otrajā pusē

Lielā Ķemeru tīreļa laipa netiks atklāts jūnija sākumā, jo būvniecības darbi šajā objektā joprojām turpināsies un Dabas aizsardzības pārvalde šī objekta atklāšanu plāno vasaras otrajā pusē.

Lielā Ķemeru tīreļa laipa netiks atklāta jūnija sākumā, jo būvniecības darbi šajā objektā joprojām turpināsies un Dabas aizsardzības pārvalde šī objekta atklāšanu plāno vasaras otrajā pusē.

Lielā Ķemeru tīreļa laipa nav vienīgais no jauna topošais objekts Ķemeru nacionālajā parkā. Kohēzijas fonda projekta „Antropogēno slodzi samazinošās un informatīvās infrastruktūras izveide Natura 2000 teritorijās” ietvaros tiek būvēta Kaņiera ezera niedrāju laipa, Kaņiera ezera pilskalna taka, Lielā Ķemeru tīreļa laipa, gājēju un velobraucēju maršruts Zaļajā kāpā, automašīnu stāvlaukumi pie Valguma ezera, kā arī vairākas noejas uz jūru Gausajā jūdzē.

Nevienā no šiem objektiem būvniecība vēl nav beigusies un tie nav atvērti apmeklētājiem, tāpēc Dabas aizsardzības pārvalde aicina būt pacietīgiem un dabas vērošanai Ķemeru nacionālajā parkā pagaidām izmantot tos tūrisma objektus, kas ir apmeklētājiem pieejami – Slokas ezera pastaigu taka, Dabas gleznu taka Valguma ezera apkārtnē, putnu vērošanas torņi pie Kaņiera ezera un Dunduru pļavās u.c.

 

Komentāri

  1. Lielās Ķemeru tīreļa laipas atklāšana

    Kaa taalaak rakstaa pareizi rakstiits lielais ir tiirelis nevis laipa…

  2. Sen gaidu! Lieliska vieta uz kurieni aizvest draugus no citiem Latvijas nostūriem vai ārzemju radus vasaras laikā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *