Attēlam ir ilustratīva nozīme

KRASI PIEAUDZIS COVID-19 INFICĒTO SKAITS TUKUMA NOVADĀ

Ja nedēļas sākumā Tukuma novadā bija 20 aktīvi Covid-19 gadījumi, tad ceturtdien, atklājot astoņus jaunus inficēšanās gadījumus, pēdējās divās nedēļās atklāto saslimušo skaits pieaudzis līdz 31 iedzīvotājam.

Tikmēr Rīgā aizvadītajā diennaktī no valstī kopumā atklātajiem 50 Covid-19 gadījumiem reģistrēti 18 no jaunajiem inficētajiem, un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 313 cilvēki. Tikmēr virknē citu pašvaldību atklāts mazs skaits jaunu inficēto.

Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo kopskaits ir Rīgā – 313, Tukuma novadā – 31, Siguldas novadā – 30, Augšdaugavas novadā – 28, Ventspilī – 23, bet Valmieras novadā – 22. Vienlaikus Saldus, Valkas un Varakļānu novadā pēdējo 14 dienu laikā nav reģistrēts neviens inficēšanās gadījums ar Covid-19.

Aprēķini, kas balstās uz Centrālās statistikas pārvaldes datiem par iedzīvotāju skaitu novados 2021. gada sākumā un SPKC datiem par pēdējās 14 dienās saslimušajiem Latvijas pašvaldībās, liecina, ka 14 dienu kumulatīvā saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju Latvijā patlaban ir 36,3 gadījumi.

Komentāri

  1. neizaicini likteni. ne jau tikai vecie un slimie mirst no covid, smagi iet arī pa kādam jaunam un stipram

    1. No Likteni neizbeegsi kaa lemts taa buus. Man ir paaraak laba veseliiba lai riskeetu un poteetu sev nezinaamu vielu.

      1. Tu gribi teikt, ka tad, kad esi potējies pret difteriju, ērču encikv., kā arī ja pērc sev tabletes Tu noskaidro medikamentu sastāvu? no kuras palātas tu esi? 🙂

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *