Ķīpsalā notiks izstādes aktīvās atpūtas cienītājiem

No 5. līdz 7. aprīlim Ķīpsalā notiks aktīvās atpūtas un sporta izstāde «Atpūta un sports 2013», izstāde «Medības un makšķerēšana 2013», laivu un jahtu izstāde «Baltic Boat Show 2013» un motociklu un aksesuāru izstāde «Motocikls 2013».

No 5. līdz 7. aprīlim Ķīpsalā notiks aktīvās atpūtas un sporta izstāde «Atpūta un sports 2013», izstāde «Medības un makšķerēšana 2013», laivu un jahtu izstāde «Baltic Boat Show 2013» un motociklu un aksesuāru izstāde «Motocikls 2013».

Trīs dienas ceļotāji, atpūtnieki, velobraucēji, ekstrēmās atpūtas piekritēji, motobraucēji, mednieki, makšķernieki, laivotāji un visi, kam aktīvā atpūta ir būtiska dzīves sastāvdaļa, atradīs sev daudz interesanta un saistoša, jo Ķīpsalā varēs iegūt plašu informāciju par aktīvai atpūtai vai savam hobijam nepieciešamo inventāru un aprīkojumu, iepazīties ar jaunumiem, atrast visdažādākos piedāvājumus par ļoti izdevīgām cenām, uzklausīt speciālistu padomus, kā arī vērot dažādas sacensības un paraugdemonstrējumus.

Viss aktīvās atpūtas cienītājiem izstādē «Atpūta un sports 2013»

Izstādē «Atpūta un sports» piedāvās plašu preču un pakalpojumu klāstu – sākot no sporta apģērba, teltīm, trenažieriem, velosipēdiem, paraplāniem un kaitingiem līdz pat ceļošanai ērtajām motormājām. Būs arī aktuālākā informācija par atpūtas un ceļojumu iespējām un dažādiem sporta veidiem. Arī paši apmeklētāji varēs iesaistīties dažādās aktivitātēs un izmēģināt spēkus vienā vai otrā sporta veidā.

Ar jaunumu Latvijā – muskuļu elektrostimulācijas treniņu – iepazīstinās fitnesa studija «L studia». Šāds 20 minūšu ilgs fitnesa treniņš vienlaikus nodarbina vairāk nekā 20 muskuļu grupas. Vēlamo rezultātu sasniegšanai – vai tā ir muskuļu masas palielināšana, rehabilitācija, svara samazināšana vai sportiska figūra – nedēļā ir nepieciešamas tikai 40 minūtes! Interesentiem pašiem būs iespēja izmēģināt, kā darbojas šāds trenažieris. Savukārt sievietēm, kas rūpējas par savu labsajūtu un ķermeņa veselību, fitnesa un svara korekcijas studija «Figura Fit» piedāvā unikālu veselīgas notievēšanas sistēmu – trenējoties uz manuālā skrejceliņa vai eliptiskā trenažiera tiek izmantotas speciālas jostas un īsbikses, kas ar gaisa plūsmu masē attiecīgās zonas.

Aktīviem cilvēkiem noderīgs būs unikālais, stilīgais un ērtais «HoodieBuddie» sporta apģērbs, kurā iebūvēta inovatīva HB3 tehnoloģija. Jakas kapuces striķīšos ir iemontētas austiņas, bet kabatā paslēpts izvads viedtālrunim, iPOD vai MP3 atskaņotājam.

Pirmoreiz izstāde medniekiem un makšķerniekiem

Izstāde «Medības un makšķerēšana 2013» ir lieliska vieta, kur medniekiem un makšķerniekiem satikties, dalīties pieredzē, uzzināt visu par jaunākajām tendencēm, iepazīt modernāko inventāru un saplānot jaunās sezonas pasākumu kalendāru.

Medniekus izstādē gaidīs plašs medību ieroču piedāvājums, kā arī optika, medību aksesuāri, apģērbs un aprīkojums medību saimniecībām. Kompetenti speciālisti semināros un diskusijās apspriedīs nozares aktualitātes, tādējādi pulcējot plašu mednieku auditoriju. Īpaši interesanta solās būt žurnāla «Medības. Makšķerēšana. Daba» galvenā redaktora Didža Pakalna ceļojošā fotoizstāde «Starpelpa». Tie, kas sen jau sapņojuši kļūt par mednieku, Latvijas Mednieku savienības un Latvijas Mednieku asociācijas stendā varēs uzzināt, kas nepieciešams, lai realizētu savu sapni.

Savukārt plašā makšķernieku saime Ķīpsalā atradīs visu nepieciešamo, lai papildinātu savu makšķerēšanas piederumu klāstu, kā arī iegūtu informāciju par inventāra nomas iespējām un labākajām copes un atpūtas vietām. Piemēram, tiem, kas vēlas ķert lielo zivi ne tikai Latvijas ūdeņos, tiek piedāvāta makšķerēšana un jauka atpūta Somijā, Turku arhipelāgā. Makšķerlietu tirgotāji jau intensīvi gatavojas izstādei, lai apmeklētājiem piedāvātu pēc iespējas kvalitatīvāku un modernāku produkciju.

Izstādē «Baltic Boat Show 2013» – visu veidu ūdenstransports

Ūdens atpūtas cienītājus priecēs visu veidu ūdenstransports – sākot no piepūšamajām un airu laivām līdz pat ūdens motocikliem, ekskluzīvām jahtām un kuteriem. Izstādē būs pārstāvēta pasaulē vadošo motorjahtu, kuteru un motorlaivu ražotāju produkcija. Tāpat izstādē būs atrodams to speciālais aprīkojums, ūdenssporta un burāšanas piederumi, laivu dzinēji un rezerves daļas. Interesenti varēs uzzināt par laivu un ūdensmotociklu nomu un to remontu. Tiks piedāvāti arī dažādi ūdensceļojumu maršruti.

Makšķerniekiem, patruļdienestu darbiniekiem un vides inspektoriem ļoti noderīgs varētu būt jaunākais laivas modelis «580 Cabin», kam izstādē notiks Latvijas pirmizrāde. Šī laiva pēc savas konstrukcijas ir unikāla visā Eiropā, jo pirmo reizi RIB tipa laiva ar slēgtu kajīti tiek piedāvāta par tik pieejamu un salīdzinoši nelielu cenu. «580 Cabin» kajīti ir iespējams komplektēt atbilstoši laivas lietošanas īpatnībām – sākot no divām sēdvietām ar vienu guļamvietu un beidzot ar četrām sēdvietām. Savukārt RIB tipa konstrukcija nodrošina fantastisku stabilitāti arī nemierīgos ūdeņos.

Izstāde «Motocikls 2013» – starts jaunai sezonai

Lai veiksmīgi sagatavotos jaunajai motosezonai, visi motobraucēji, motosportisti un motofani ir gaidīti izstādē «Motocikls 2013», kur būs aplūkojami jaunākie dažādu zīmolu un modeļu motocikli, motorolleri un kvadricikli. Tāpat būs iespējams iegādāties motociklu rezerves daļas, apģērbus, aksesuārus, iegūt informāciju par remonta iespējām un tūningu. Konsultējoties ar speciālistiem, ikviens varēs izvēlēties sev tīkamāko marku un veidu motociklus, motorollerus un kvadriciklus. Motoklubu pārstāvji iepazīstinās ar savu darbību un plānotajiem gaidāmās sezonas pasākumiem. Izstādē tiek plānoti arī dažādi šovi un paraugdemonstrējumi.

Līdztekus jaunāko modeļu dzelzs rumakiem ne mazums pozitīvu emociju un nostalģijas sagādās unikāla, lielākā vēsturisko JAWA un ČŽ modeļu kolekcija. Tajā būs aplūkojami motocikli, sākot no četrdesmito gadu beigām līdz pat mūsdienām.

Sacensības un paraugdemonstrējumi

Visas izstādes dienas motohalles arēnā varēs vērot motomodelīšu un automodelīšu ar iekšdedzes dzinējiem, radiovadāmo helikopteru un lidmašīnu paraugdemonstrējumus. Arī apmeklētāji varēs iemēģināt roku automodelīšu vadīšanā vai izmēģināt radiovadāmo helikopteru un lidmašīnu vadīšanu simulatorā.

Visas trīs izstādes dienas spēkiem mērosies Latvijas spēkavīri. 6. un 7. aprīlī notiks Latvijas čempionāts spēka trīscīņā. Savukārt 5. aprīlī notiks Latvijas Neredzīgo sporta savienības spēka čempionāts trīscīņā, Latvijas II čempionāts spēka cīņā un ārmrestlinga sacensības.

Izstāžu darba laiks:

5., 6. aprīlī  10.00–19.00

7. aprīlī 10.00–17.00

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *