Kas top lielceļa malā pirms Pūres?

Rīgas-Ventspils lielceļa kreisajā pusē pirms Pūres pēc VAS «Latvijas Valsts meži» pasūtījuma tiek veidota kravas automašīnu svēršanas vieta.

Rīgas-Ventspils lielceļa kreisajā pusē pirms Pūres pēc VAS «Latvijas Valsts meži» pasūtījuma tiek veidota kravas automašīnu svēršanas vieta.

Šādas vietas būs daudzviet pie galvenajiem ceļiem. Mūsu rajonā – pirms Pūres. To būvē firma «Union Asfalta tehnika» no Rīgas. Iebrauktuvei būs izturīga pamatne, lai precīzi varētu nosvērt, cik tonnu kravas pārvadā fūres, grantsvedēji. Transporta policija izlases veidā ar mobilajiem svariem noteiks, vai transporta līdzekļa kopējais svars nepārsniedz noteikumos atļautās 50 tonnas – 11 tonnas uz katru asi. Ikdienā būs autostāvlaukums, kas tiks iekārtots tā, lai netraucētu svara pārbaudi.

Komentāri

  1. praktiski visiem smagajiem ir raacijas par kuraam vinji savaa starpaa sarunaajas:)tas tiek aatri zinaams,kur un kad svari paraadaas.un ja grib,var apbraukt pa kaadu citu celju rinki vinjiem.

  2. Nekas nesanāks apbraukt , brīz mēs saliksim svarus uz visiem svarīgiem ceļiem kur viņi brauks , tā kā būs vien jāmaksā barga soda naudiņa par pārkāpumiem.
    Valstī tagad jādomā kā līdzekļus gūt .

  3. Jānim Vītolam,
    atcereejos,ja gadiijumaa izlasi un nav slinkums,tad aizbrauc uz jauntukumu un nofocee kaada izskataas mazaa iela!paaris reizes tur ir sanaacis braukt.to nemaz nevar saukt pa ielu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *