Kas jauns Lestenes pagastā

* Miestā izremontēts ceļš, kas savieno Ābeļu ielu ar Centra ielu. Uzvesta grants, izrakti grāvji. Darbu veica SIA «Lestenes dārzs». Tā vērte – Ls 5000.

* Iztīrīts dīķītis miesta centrā. Iecere dīķīša krastos izveidot parku.

* Lestene gada tumšajā laikā nu būs gaišāka. SIA «Elfa» uzstādīs ielu apgaismojumu ielās, kurās tā vēl nav.

* Tiks gādāta malka nākamajai apkures sezonai. Patlaban pagasts vēl tikai izvēlas izdevīgāko malkas piegādātāju.

* 29. martā 22.00 Tautas namā notiks balle. Spēlēs duets «Sandra».

* Skolā notiks projektu nedēļa. Tēmas – viss par mūsu dzimto zemi Latviju. Par pienu, maizi, folkloru, vēsturi. Bērni pētīs arī savus ciltskokus.

* Par to, kas apdzīvos telpas, kur vēl nesen atradās pagasta padome, – vēl domas dalās. Ir iecere tur iekārtot meiteņu mājturības klasi, direktores un lietvedes kabinetus, kā arī skolotāju istabu. Pašreizējā ir tik šaura, ka visiem skolotājiem nav vietas vienlaikus apsēsties.

* Klajā nācis pamatskolas avīzītes «Pa Īstam Un Pa Jokam» 2. numurs.

* Lieldienas pavasara brīvlaikā bērni un skolotāji svinēs savās ģimenēs. Par to, lai svētki būtu gana priecīgi, un to, kā svinēt, kā krāsot olas, ripināt, spēlēties var izlasīt avīzītē. Aprakstīts arī, ka ar svilpavnieku palīdzību modināt putnus.

* Skolas direktore Dzintra Mahoņina-Mahina pateicas skolēniem, kuri sekmīgi piedalījušies rajona mācību olimpiādēs: Vijai Pivovarčikai, Laurai Mišutai, Santai Vicinskai, Salvim Bulaham, Tomam Bondaram, Ilzei Amatniecei, Laurai Ozolai, 1. līdz 4. klašu dejotājiem, pirmās palīdzības pulciņa meitenēm un zīmētājiem, kas saņēma pateicību par piedalīšanos vizuālās mākslas darbu izstādē «Tu esi Latvija». Paldies arī pedagogiem, kuri sagatavoja skolēnus olimpiādēm: Gitai Vīnakmenei, Evitai Skavronskai, Aivaram Treidem, Solvitai Subotai, Rutai Liepai un Sarmītei Krīgerei.

* Martā skolā svinēja Teātra dienu. Pirmsskolas bērnu grupiņa skatītājus priecēja ar ludziņu «Rācenis», 1. klasīte – ar «Septiņiem kazlēniem un vilku». Bija arī uzvedumi par draiskajiem zaķiem Pauku un Šmauku, kā arī mīlestība izrādē «Skroderdienas Silmačos».

* Parakstīties par grozījumiem Satversmē, lai iedzīvotājiem būtu tiesības rosināt Saeimas atlaišanu, var Lestenes bibliotēkā ik dienas (arī izejamās, svētku dienās) no 9.00 līdz 13.00.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *