Jūrmalas mākslas skolas 10 gadu jubilejas izstāde

9. novembrī 16.00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu ielā 29, Majoros) atklās Jūrmalas mākslas skolas 10 gadu jubilejas izstādi.

9. novembrī 16.00 Jūrmalas pilsētas muzejā (Tirgoņu ielā 29, Majoros) atklās Jūrmalas mākslas skolas 10 gadu jubilejas izstādi.

Jūrmalas mākslas skola savu 10 gadu jubileju atzīmēs ar vērienīgu izstādi Jūrmalas pilsētas muzejā. Izstādes koncepcija veidota tā, lai parādītu skolas audzēkņu iegūtās zināšanas un prasmes mācoties skolā, kā arī to, ka skolā par pedagogiem strādā profesionāli mākslinieki, kuri paši vēl aizvien aktīvi piedalās dažādās izstādēs.

Apjoma ziņā tā būs ļoti plaša izstāde, kurā viena daļa tiks atvēlēta pēdējo gadu skolas diplomandu noslēgumu darbu retrospektīvai apskatei, bet otra daļa – Jūrmalas mākslas skolas pedagogu darbiem. Par skolas izstādes koncepciju teic Jūrmalas mākslas skolas direktores vietnieks Antons Vaivods: “Skolas ikdienas darbs un ikgadējās gūtās atzinības ir redzamas ienākot skolā. Diplomdarbi parāda to, ko audzēknis ir apguvis skolas gados un ko spēj paveikt pats. Mūsu fondos glabājas izcili darbi un jubilejas izstāde ir tieši tas brīdis, kad tos var parādīt plašākai publikai un patiesi lepoties ar audzēkņu paveikto”.

Jūrmalas mākslas skolas 10 gadu jubilejai veltītā izstāde Jūrmalas pilsētas muzejā būs skatāma līdz 2. decembrim.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *