Jaunos ģitāristus aicina pieteikties konkursam «Guitar Battle 2013»

Līdz 28. aprīlim jaunie ģitāristi aicināti pieteikties konkursam «Guitar Battle 2013», kura galvenā balva ir augstas klases elektriskā ģitāra «Yamaha Pacifica 611HFM».

Līdz 28. aprīlim jaunie ģitāristi aicināti pieteikties konkursam «Guitar Battle 2013», kura galvenā balva ir augstas klases elektriskā ģitāra «Yamaha Pacifica 611HFM». Konkurss «Guitar battle» ir no 2009. līdz 2012. gadam notikušā «Guitar Day» tradīciju turpinātājs un šo konkursu rīko mūzikas instrumentu veikals «Sound Factory» sadarbībā ar kompāniju «Yamaha».

Līdzīgi kā visus iepriekšējos gadus, konkursanti saņems vērtīgas balvas:

1. vieta – elektriskā ģitāra «Yamaha Pacifica 611HFM»,

2. vieta – «Peavey Bandit» ģitāras combo no «Rock Distribution»,

3. vieta – balva no mūzikas instrumentu veikala «Sound Factory».

Savukārt portāls «ģitārspēle.lv» pasniegs trīs simpātiju balvas labākam ģitāras skanējumam.

Lai piedalītos konkursā, jaunajiem ģitāristiem, kas nepārsniedz 30 gadu vecumu, jāieraksta līdz 10 minūšu garš, pašu radīts skaņdarbs mp3 formātā. Ieraksts jānosūta uz e-pastu battle@soundfactory.lv līdz 28. aprīļa 23:59, norādot savu vārdu, uzvārdu, vecumu, skaņdarba nosaukumu, mūzikas stilu, grupu, kurā spēlējat (ja tāda ir), kā arī pievienojot savu fotogrāfiju. Liela izmēra ieraksta iesniegšanai vēlams izmantot tādas vietnes kā www.failiem.lv un citas, pieteikuma e-pastā norādot faila atrašanās adresi.

Pēc pieteikumu saņemšanas 1. maijā mājaslapā www.guitarbattle.lv tiks paziņoti pirmās kārtas uzvarētāji – 10 pretendenti, kas uzstāsies konkursa fināla koncertā 8. maijā klubā Latvijas 1. Rokkafejnīca «Reiterna Nams». Koncertā katram no 10 fināla dalībniekiem jāizpilda viens savs skaņdarbs un viena kaverversija paša izvēlētai dziesmai.

Dalībniekus vērtēs starptautiska žūrija pēc četriem kritērijiem: skaņa, izpildījuma tehnika, stila izjūta un atraktivitāte uz skatuves. Žūrijas komandu veido profesionāli ģitāristi, atšķirīgu mūzikas virzienu pārstāvji – Deivs Gudmens (Dave Goodman, Kanāda), Kaspars Zemītis, Armands Alksnis, Artūrs Kutepovs, Rihards Vilciņš, Rūdolfs Kreicbergs, citi atzīti mūziķi, kā arī «Yamaha» pārstāvis Baltijā Gints Dobbermans.

Konkursa fināla noslēgumā žūrija apbalvos konkursa laureātus, bet pēc tam koncertu sniegs ģitāras virtuozs Deivs Gudmens, kā arī pašmāju grupa «Medieval Child».

Plašāka informācija par konkursa nosacījumiem www.guitarbattle.lv.

9. maijā 12:00 interesenti aicināti apmeklēt arī Deiva Gudmena meistarklasi jaunajā «Sound Factory» veikalā Upīša pasāžā, Dzirnavu ielā 113.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *