Jauniešus aicina pieteikties izaugsmes iespēju skolai «Tramplīns»

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jauniešus, kas šobrīd ir bez darba, pieteikties izaugsmes iespēju skolai «Tramplīns», kura notiks no 10. līdz 15. jūnijam viesu namā «Ezernieki», Augšlīgatnē. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra aicina jauniešus, kas šobrīd ir bez darba, pieteikties izaugsmes iespēju skolai «Tramplīns», kura notiks no 10. līdz 15. jūnijam viesu namā «Ezernieki», Augšlīgatnē. Pasākuma mērķis ir veicināt jauniešu nodarbinātību. Pieteikšanās: līdz 19. maijam.

Dalībnieku profils:

18 – 25 gadus veci jaunieši, kas šobrīd ir bez darba, bet vēlas meklēt risinājumus un kļūt nodarbināti.

Piedaloties apmācībās, jauniešiem būs iespēja mācīties citādi un:

– attīstīt savas kompetences – prasmes, iemaņas, attieksmes;

– gūt motivāciju savu ideju īstenošanai;

– apzināt savus un apkārtējos resursus;

– gūt ieskatu sava zīmola veidošanā;

– uzzināt par neformālās izglītības iespējām nodarbinātības veicināšanā;

– izveidot savu personīgās attīstības plānu;

– gūt jaunu pieredzi, kontaktus un idejas sadarbībai!

Dalība pasākumā ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un materiāli. Pašiem būs jāparūpējas par nokļūšanu līdz pasākuma norises vietai.

Lai pieteiktos, aizpildiet pieteikuma anketu līdz 19. maijam. Vietu skaits ir ierobežots – 40 dalībnieki.

Pasākums ir atvērts arī jauniešiem ar īpašām vajadzībām, organizatori var nodrošināt atbalstu (zīmju tulks, asistents utt.). Informāciju par to, vai dalībnieki ir apstiprināti, personīgi saņems līdz 28. maijam.

Papildus informācija:

Izaugsmes iespēju skola «Tramplīns» notiek Eiropas Savienības (ES) programmas «Jaunatne darbībā» ietvaros. Programma Latvijā sekmīgi darbojas kopš 2007. gada. Programmas ietvaros jauniešiem ir iespēja saņemt finansējumu saviem projektiem un piedalīties apmācībās. Neformālās izglītības projekti ir pārsvarā orientēti uz jauniešu personīgo izaugsmi, dažādu sociālo prasmju un attieksmju attīstību, starpkultūru pieredzi un līdzdalības veicināšanu. Programmu Latvijā administrē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra.

ES programma «Jaunatne darbībā» palīdz risināt jauniešiem aktuālos problēmjautājumus: jauniešu bezdarbs, jauniešu ar ierobežotām iespējām iekļaušana, zema līdzdalība ikdienas dzīvē u.c.

Šo problēmjautājumu novēršanā būtiska loma ir programmas «Jaunatne darbībā» projektiem un apmācībām. Informācija par programmu www.jaunatne.gov.lv.

Kā atzīst ES programmas «Jaunatne darbībā» dalībniece Eva Kiseļova: „Pateicoties projektam Spānijā, man ir pavērušās vairākas durvis. Pirmkārt, pateicoties iegūtajai spāņu valodai un uzlabotajai angļu valodai, pāris mēnešu laikā pēc atgriešanās Latvijā ieguvu labu darbu ASV uzņēmumā «Cytec Latvia», tur arī labi noderēja projektā apgūtās komunikācijas prasmes un spēja strādāt internacionālā komandā. Otrkārt, projekts man deva pašapziņu un motivāciju, ka par saviem sapņiem ir jācīnās, un palīdzēja iegūt kontaktus, tāpēc, atgriezusies Latvijā, iesniedzu pieteikumu stipendijai un nu esmu praksē Malagas Modernās mākslas centrā.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *