alaska-in-pictures.com

Glābēji no Ventas palīdz izkļūt alnim; Sērenē no remontbedres izceļ govi

Vakar neierasts glābšanas darbs tika veikts ostas akvatorijā Ventspilī. 7:28 VUGD saņēma informāciju, ka Ventas upē, ostas teritorijā, peld alnis.

Aizvadītajā diennaktī, no 3. jūnija 6:30 līdz 4. jūnija 6:30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 52 izsaukumus. Kopumā dzēsti 30 ugunsgrēki, veikti 17 glābšanas darbi, bija arī četri maldinoši izsaukumi. Ugunsgrēkos cietis viens cilvēks, pieci cilvēki izglābti.

Šonakt 00:23 VUGD saņēma informāciju, ka Rīgā, Ludviķa ielā, deg dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka no divstāvu koka dzīvojamās mājas otrā stāva loga nāk liesmas. Nekavējoties tika uzsākta mājas pārmeklēšana, kuras rezultātā ugunsdzēsēji glābēji no liesmām izglāba piecus cilvēkus – divus vīriešus, divus bērnus un sievieti. Viens no ugunsgrēkā izglābtajiem vīriešiem cieta un tika hospitalizēts. Kopējā degšanas platība bija 20 m². Iespējamais ugunsgrēka iemesls ir neuzmanīga rīcība ar uguni.

Vakar neierasts glābšanas darbs tika veikts ostas akvatorijā Ventspilī. 7:28 VUGD saņēma informāciju, ka Ventas upē, ostas teritorijā, peld alnis. Ar ugunsdzēsēju glābēju laivas un ostas velkoņa palīdzību alnis tika virzīts uz krasta puses un pie Dzelzs tilta dzīvnieks izkāpa krastā. Savukārt, plkst. 13:13 ugunsdzēsēji glābēji izbrauca uz Jaunjelgavas novada Sērenes pagastu, kur govs bija iekritusi garāžas remontbedrē. Aptinot šļūtenes ap govi un izmantojot vinču, ugunsdzēsēji glābēji govi izcēla no remontbedres.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *