Februārī Latvijā notiks FIA Eiropas rallija čempionāta posms «Rally Liepāja-Ventspils»

2013. gada FIA Eiropas rallija čempionāta sezonas 2. posms no 1. līdz 3. februārim norisināsies Latvijā, un to organizēs biedrība «RA Motosport». «Rally Liepāja-Ventspils» būs ne vien FIA Eiropas rallija čempionāta 2. posms, bet arī 2013. gada Latvijas rallija čempionāta pirmie divi posmi.

2013. gada FIA Eiropas rallija čempionāta sezonas 2. posms no 1. līdz 3. februārim norisināsies Latvijā, un to organizēs biedrība «RA Motosport». «Rally Liepāja-Ventspils» būs ne vien FIA Eiropas rallija čempionāta 2. posms, bet arī 2013. gada Latvijas rallija čempionāta pirmie divi posmi. Sniegotajos Kurzemes ceļos gan viesu, gan pašmāju autosportistiem trīs dienu laikā būs jāveic ātrumposmi 240 km garumā.

Rallija pirmā diena iesāksies Liepājas pilsētā, kur notiks svinīgā atklāšanas ceremonija un vairāki ātrumposmi Liepājas reģionā. Rallija otrās dienas pirmajā pusē tiks veikt vēl vairāki ātrumposmi Liepājas tuvumā, bet pēcpusdienā rallija norise jau virzīsies Kuldīgas un Ventspils virzienā. Rallija trešā diena norisināsies Ventspils apkārtnē

Ātrumposmu kartes aptuveni 10 dienas pirms rallija digitālā formātā tiks publicētas rallija mājas lapā, savukārt drukātā formātā ātrumposmu kartes būs pieejamas žurnāla «Top Gear Latvija» februāra numurā, kas iznāks 29. janvārī.

Biļetes uz šo Ralliju iespējams iegādāties arī Tukumā – Tukuma TIC, Talsu ielā 5 (tālrunis – 63124451, 28311557 darba dienās no 9.00 līdz 18.00; e-pasts: tic@tukums.lv ).

Rallija ieejas biļete skatītājiem ļaus apmeklēt visus sacensību ātrumposmus trīs dienu garumā. Kopā ar rallija biļeti skatītājs saņems arī kakla lentu, rallija uzlīmi un drošības informāciju.

Bērni līdz 10 gadu vecumam un cilvēki ar invaliditāti ralliju var apmeklēt bez maksas, savukārt pensionāriem tiek piešķirta 10% atlaide.

«Rally Liepāja-Ventspils» norisei līdzjutēji varēs sekot līdz ne tikai klātienē, bet arī Eurosport kanālā 59 pasaules valstīs, kur katras rallija dienas vakarā tiks rādīts raidījums par Latvijas posmu, ar notikumu kospsavilkumu otrdienā. Papildus tam, Latvijā, Lietuvā un Igaunijā šos raidījumus retranslēs TV6 kanāls.

Plašāka informācija par «Rally Liepāja-Ventspils» interneta mājas lapā.

Komentāri

  1. Kad notiks Rallijs Cesvaines nov .Smaidas kau kad febuara menesi bus ludzu man patik .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *