Dziedātāja Sabīne Berezina piedalīsies starptautiskā deju konkursā

Jaunā un enerģiskā dziedātāja Sabīne Berezina, kura savu ikdienu nevar iedomāties bez mūzikas un dejas, ir pieņēmusi izaicinājumu piedalīties starptautiskajā deju konkursā «Magic Dance CUP», lai kopā ar deju studijas «Pro-X» dejotājiem pārsteigtu skatītājus ar muzikāli un horeogrāfiski bagātīgu šovu

Jaunā un enerģiskā dziedātāja Sabīne Berezina, kura savu ikdienu nevar iedomāties bez mūzikas un dejas, ir pieņēmusi izaicinājumu piedalīties starptautiskajā deju konkursā «Magic Dance CUP», lai kopā ar deju studijas «Pro-X» dejotājiem pārsteigtu skatītājus ar muzikāli un horeogrāfiski bagātīgu šovu. Konkurss notiks 5. maijā . 18.00 Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā.

Lai gan jaunā un enerģiskā dziedātāja Sabīne Berezina mūzikas lauciņā jūtas spēcīgāka, tomēr dalība deju konkursā «Magic Dance CUP» kopā ar deju studiju «Pro-X», ar kuru viņa sadarbojas kopš šova «O!Kartes skatuve» laikiem, viņai ir izaicinājums. Sabīne priecīga atklāj: „Deju konkursa «Magic Dance CUP» priekšnesumā es ne tikai dejošu, bet arī dziedāšu! Tā man būs iespēja izpausties pilnībā. Esmu priecīga par iespēju piedalīties šādā pasākumā, jo tas noteikti sniegs man vērtīgu pieredzi un jaunas sajūtas! Esmu gatava cītīgi trenēties! Pati lielākā motivācija man ir ticība – ja reiz tic no sirds, tad arī viss izdodas!”

Sabīne jau kopš bērnības ir pieradusi būt uz skatuves. Viņa dzied kopš trīs gadu vecuma, bet ar deju sākusi nodarboties 7 gadu vecumā, kad uzsākusi savas dziedātājas solistes gaitas. Ne deja, ne mūzika ne mirkli nav pazudušas no Sabīnes dzīves. Lai gan Sabīne nav profesionāla dejotāja, tomēr deja ir viņas ikdienas enerģijas avots. „Esmu dejojusi dažādos dejas stilos, bet vislabāk man padodas sporta dejas un hiphopa dejas. Patiesībā mājās pie spoguļiem es dejoju katru dienu – tas man ir tāds hobijs visu mūžu – bez tā nevaru iziet no mājām! Skaļa mūzika un dejas pie spoguļiem!” smaidot stāsta Sabīne.

Lai gan Sabīne ļoti daudz laika velta savām radošajām izpausmēm, tomēr prioritāte viņai ir draugi un ģimene, bez kuru atbalsta nekas nenotiktu. Sabīne sevi raksturo kā radošu, izpalīdzīgu un pozitīvu cilvēku. Viņa ir ļoti daudzpusīga persona – viņa var gan nodoties stundām ilgām pastaigām vienatnē, klausoties skaistu mūziku, gan nodoties enerģiskiem deju priekiem pie spoguļa. Viņa atklāj arī vienu no saviem mērķiem tuvākā nākotnē – pēc mūzikas studijām komponēt mūziku un mammas studijā mācīt bērniem dziedāt.

Ikvienam interesentam līdz «Magic Dance CUP» koncertam būs iespēja sekot līdzi Sabīnes treniņu procesam projekta mājaslapā www.magicdancecup.lv

Savu dejotprasmi uz «Magic Dance CUP» skatuves centīsies pierādīt ne tikai enerģiskā Sabīne Berezina, bet arī ekstravagantais brīvmākslinieks Kašers jeb Kaspars Blūms-Blūmanis, mūziķi Miks Dukurs, māsas Drozdovičas, Pēteris Upelnieks, Dairis Muižnieks, Diāna Pīrāgs un viņas partneris Frenks Sesto, kā arī aktieris Andris Bulis un atlētiskie ielu vingrotāji „Limitless Workout”.

Konkurss «Magic Dance CUP» uz vienas skatuves pulcēs gan Latvijas un ārvalstu labākos dejotājus, gan Latvijas popkultūras slavenības, kas kopīgi sniegs neredzētus un pārsteidzošus deju šovus. Dalībnieki cīnīsies par 6000 eiro lielu balvu fondu, jūras ceļojumu visai deju grupai no «Tallink», kā arī citām atbalstītāju sarūpētām balvām. Uzvarētājus noteiks žūrijas un skatītāju balsojums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *