Danču vakars kopā ar Ilgu Reiznieci

Ceturtdien, 22. novembrī, 20:30 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Akmens zālē tiks aizsākta jauna akadēmijas Studējošo pašpārvaldes un Etnomuzikoloģijas studentu un pasniedzēju lolota tradīcija – Danču vakars. Tautisko danču vakari jau labu laiku ir kļuvuši pietiekami pieprasīti un tautā zināmi.

Ceturtdien, 22. novembrī, 20:30 Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas (JVLMA) Akmens zālē tiks aizsākta jauna akadēmijas Studējošo pašpārvaldes un Etnomuzikoloģijas studentu un pasniedzēju lolota tradīcija – Danču vakars.

Tautisko danču vakari jau labu laiku ir kļuvuši pietiekami pieprasīti un tautā zināmi, tāpēc JVLMA pirmais Danču vakars kā tradīcijas iesākums ir lielisks papildinājums Latvijas danču kustībai. Pasākuma mērķis ir uzrunāt studentus, it īpaši no Latvijas mākslas augstskolu studējošos, šādi radot iespēju muzikālā un dejiskā atmosfērā satikt un iepazīt domubiedrus un iegūt jaunus draugus.

Pirmā danču vakara vadītājas godu uzņēmusies Ilga Reizniece ar draugiem no pašmāju leģendārās postfolkloras grupas Iļģi, kas Danču vakara sākumā klausītāju baudījumam sniegs arī nelielu koncertu. Īpaša vakara daļa tiks atvēlēta arī tautiskajai improvizācijai – iespējai atpūtināt ķermeni pēc trakulīgas dejošanas un kopīgi veidot muzikālu priekšnesumu JVLMA Etnomuzikoloģijas klases vadītājas Andas Beitānes vadībā. Lai to kopīgi īstenotu, ikviens pasākuma apmeklētājs ir laipni aicināts ņemt līdzi arī kādu mūzikas instrumentu vai pievienoties improvizācijai ar balsi.

Pasākuma viesi laipni gaidīti ceturtdien, 22. novembrī jau no 20:00 JVLMA Akmens zālē (bij. Studentu kluba telpas, ieeja no Raiņa bulvāra). Pasākuma sākums 20:30, ieeja – bez maksas!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *