Bezmaksas autobusa ekskursija pa Ķemeru nacionālo parku

Šogad jau trešo gadu pēc kārtas Ķemeru nacionālajā parkā tiks rīkota Ceļotāju diena – pasākums, kura mērķis ir parādīt ĶNP neticamo daudzveidību, dodot iespēju iepazīt gan dabas un kultūrvēstures vērtības, gan arī vietējo uzņēmēju piedāvājumu.

Šogad jau trešo gadu pēc kārtas Ķemeru nacionālajā parkā (ĶNP) tiks rīkota Ceļotāju diena – pasākums, kura mērķis ir parādīt ĶNP neticamo daudzveidību, dodot iespēju iepazīt gan dabas un kultūrvēstures vērtības, gan arī vietējo uzņēmēju piedāvājumu. Arī šogad 11. maijā dažādās Ķemeru nacionālā parka vietās – Ķemeros, Jaunķemeros, Smārdē, Lapmežciemā un Džūkstes pusē – notiks vairāk nekā 20 dažādu pasākumu, tostarp, pirmā elektrovelosipēdu ekskursija ĶNP, radošās darbnīcas un dabas izziņas nodarbības, neparasti pārgājieni un ekskursijas, vizināšanās zirga mugurā, laivu braucieni, nodarbības fizioterapeita vadībā un daudz kas cits. Informācija par norisēm atrodama mājas lapā www.daba.gov.lv.

Īpašs piedāvājums Ceļotāju dienas ietvaros būs bezmaksas autobusa ekskursija «Ceļotāju dienas ekspresis». Ekskursijas maršruts: Ķemeri-Dunduru pļavas-Džūkstes muzejs-Valguma Pasaule-«Saules ceplis»-Ķemeri, katrā vietā piedaloties Ceļotāju dienas norisēs. Dunduru pļavās tas būs stāstījums par savvaļas zirgiem un govīm, Džūkstes pasaku muzejā – muzeja jaunās izstādes «Pasakas par dabu» apmeklējums un iespēja vizināties zirga mugurā (arī uz maza zirdziņa, bērniem par prieku), «Valguma Pasaulē» pastaiga pa dabas gleznu taku, «Saules ceplī”»– cepļa apskate un iespēja darboties ar mālu melnās tehnikas tehnikā. Ja atgriežoties vēl būs laiks, varēs piedalīties arī radošajās aktivitātēs pie «Meža mājas». Ekskursijas plānotais ilgums ir no 10:30 – 17:00. Pieteikšanās un papildu informācija pa telefonu 26424972 līdz 5. maijam. Tā kā interesentu autobusu ekskursijām parasti ir krietni vairāk nekā vietu autobusā, vispirms dodam iespēju pieteikties tieši ĶNP vietējiem iedzīvotājiem. Pēc 5. maija informācija par ekskursiju tiks publicēta arī citos kanālos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *