45% aptaujāto izvēlas atpūtu pie dabas

45% jeb gandrīz katrs otrais iedzīvotājs iecerējis šovasar aktīvi atpūsties un apmeklēt dažādus festivālus, doties laivu braucienos, piknikā, pārgājienā un ekskursijās pa Latviju. Vien 4% brīvo laiku plāno pavadīt mājās skatoties televizoru vai darbojoties ar datoru, secināts kāda Domina Shopping pircēju aptaujā.

 

45% jeb gandrīz katrs otrais iedzīvotājs iecerējis šovasar aktīvi atpūsties un apmeklēt dažādus festivālus, doties laivu braucienos, piknikā, pārgājienā un ekskursijās pa Latviju. Vien 4% brīvo laiku plāno pavadīt mājās skatoties televizoru vai darbojoties ar datoru, secināts  Domina Shopping centra pircēju aptaujā.

Par iecienītāko vasaras sporta veidu aptaujas dalībnieki atzinuši peldēšanu – ar to vasarā nodarbojas 39% respondentu. Tāpat siltajos vasaras mēnešos teju piektā daļa respondentu brauc ar velosipēdu, 16% priekšroku dod volejbolam, savukārt katrs desmitais aptaujātais izvēlas skriešanu.

Aktuālāko lietu vidū, bez kurām vasara nav iedomājama, aptaujas dalībnieki min saulesbrilles, peldkostīmu, riteni un vasaras čības. Savukārt tādas lietas kā guļammaiss, cepure, skrituļslidas un bumba tiek ierindotas mazsvarīgāko lietu vidū. Lai arī gandrīz puse aptaujāto norādījuši, ka, iegādājoties sporta un aktīvās atpūtas preces, īpaši uzmanību pievērš to ērtumam un praktiskumam, teju piektā daļa sporta preču izvēlē vadās pēc aktuālajām modes un stila tendencēm.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *