Aktīvākā Latvijas skola saņems brīvbiļetes uz Kurzemes Democentru

Palikusi mazliet vairāk kā nedēļa, lai pieteiktos skolēnu konkursam «Mums pieder debesis 2013». Ventspils Augsto tehnoloģiju parka organizētais konkurss ir lieliska iespēja 1 zēnam un 1 meitenei šovasar piedalīties Starptautiskajā kosmosa nometnē ASV.

Palikusi mazliet vairāk kā nedēļa, lai pieteiktos skolēnu konkursam «Mums pieder debesis 2013». Ventspils Augsto tehnoloģiju parka organizētais konkurss ir lieliska iespēja 1 zēnam un 1 meitenei šovasar piedalīties Starptautiskajā kosmosa nometnē ASV. Savukārt aktīvākā skola, no kuras tiks saņemti visvairāk darbu, šogad savā īpašumā iegūs 20 brīvbiļetes uz Kurzemes Democentra jauno, interaktīvo izstādi «Kas ir mūzika?».

Konkursā aicināti piedalīties jaunieši vecumā no 15 līdz 18 gadiem, elektroniski iesniedzot paša izstrādātu darbu par tēmu «Latvija un kosmoss 2050. gadā». Darba formāts piemērojams skolēna interesēm – tas var būt gan zīmējums, dziesma, prezentācija, gan video, makets vai citi radošie eksperimenti. Darbi iesniedzami līdz 8. maija pusnaktij, reģistrējoties vietnē www.mumspiederdebesis.lv.

Šogad jaunums ir ne vien elektroniskā reģistrēšanās sistēma, bet arī uzvarētāju noteikšanas kārtība. Tāpat kā iepriekšējos 3 konkursos, arī šajā svarīgu lomu uzvarētāju (1 zēna un 1 meitenes) noskaidrošanā spēlēs žūrijas vērtējums. Taču tikpat nozīmīgs būs arī skatītāju balsojums vietnē www.mumspiederdebesis.lv, kas sāksies 13. maijā.

Vairāk par iesniedzamo darbu formātu, vērtēšanas kārtību, norises laikiem un galveno balvu uzzini, iepazīstoties ar konkursa nolikumu.

Konkurss īstenots projekta Nr. KAP/2.3.2.3.0/12/01/015 «Kosmosa tehnoloģiju un pakalpojumu nozares klastera attīstība 2012-2015», līguma Nr. L-KAP-12-0006 ietvaros.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *