Aicina pieteikties labdarības organizācijas bezmaksas terminālim

Arvien mazāk cilvēku ikdienā rīkojas ar skaidru naudu. Tādēļ «Point» izstrādājis elektronisku maksājumu risinājumu, uz kuru tagad sabiedriskā labuma organizācijas var pieteikties, lai iznomātu to bez maksas un izmantotu dažādos pasākumos, kuros tiek organizēta naudas līdzekļu vākšana labdarības mērķiem.

Arvien mazāk cilvēku ikdienā rīkojas ar skaidru naudu. Tādēļ «Point» izstrādājis elektronisku maksājumu risinājumu, uz kuru tagad sabiedriskā labuma organizācijas var pieteikties, lai iznomātu to bez maksas un izmantotu dažādos pasākumos, kuros tiek organizēta naudas līdzekļu vākšana labdarības mērķiem.

Tieši Ziemassvētku laiku daudzas labdarības organizācijas izmanto, lai organizētu labdarības tirdziņus vai akcijas. Tajās iegūtā nauda tiek novirzīta kādam konkrētam labas gribas mērķim, piemēram, daudzbērnu ģimeņu atbalstam, slimo bērnu ārstēšanai, vientuļu pensionāru vai cilvēku ar īpašām vajadzībām atbalstam. Visbiežāk šādos tirdziņos ir iespēja norēķināties tikai ar skaidru naudu.

POINT rudenī veiktā iedzīvotāju aptauja* liecina, ka ar maksājumu karti ikdienā norēķinās 70% aptaujāto un viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc cilvēki kādā no tirdzniecības vietām tomēr maksā ar skaidru naudu, ir elektronisko maksājumu termināļa neesamība; tā atbildēja 62%. Otra populārākā atbilde (54%) ir nelielu pirkuma summu gadījumos.

POINT Baltijas valstu vadītājs Agris Štikāns skaidro: „Šāda prakse veiksmīgi darbojas citviet pasaulē, piemēram, Zviedrijā, iespēju bezmaksas izmantot Point piedāvātās maksājumu ierīces ziedojumu vākšanai jau izmantojušas vairākas labdarības organizācijas. Vispieprasītākie termināli šiem mērķiem ir mobilie termināli, jo tie ir ērti, viegli pārnēsājami un ideāli izbraukuma tirdzniecībai vai līdzekļu vākšanai ārā. Pašām labdarības organizācijām, kas visbiežāk izdzīvo tikai no ziedotājiem, nav līdzekļu POS termināla iegādei vai nomai, tāpēc Point sniedz šo iespēju. Un, ja tas vairos ziedojumu skaitu nelaimē nonākušajiem cilvēkiem, mērķis būs sasniegts.”

Maksājumu terminālim var pieteikties organizācijas, kas saskaņā ar Sabiedriskā labuma organizāciju likumu ieguvušas sabiedriskā labuma statusu un vāc līdzekļus labdarības mērķiem. Organizācijām ir jābūt politiski un reliģiski neitrālām.

Pieteikties maksājumu ierīces bezmaksas nomai var POINT mājas lapā, aizpildot pieteikuma veidlapu.

*Aptauja tika veikta izstādes «Riga Food 2012» laikā starp tirgotajiem un izstādes apmeklētajiem.

Par «Point Grupu»: «Point» grupa ir vadošais uzņēmums elektronisko maksājumu risinājumu jomā Eiropā. Grupa šobrīd apkalpo vairāk nekā 630 000 maksājumu ierīču. Uzņēmuma klientu vidū ir gan lieli veikalu, aptieku, restorānu tīklu un viesnīcas, gan mazie tirgotāji un pakalpojumu sniedzēji ar individuālām vajadzībām un tirdzniecības specifiku.

Point ir pārstāvniecības 11 Eiropas tirgos – Apvienotajā Karalistē, Francijā, Dānijā, Igaunijā, Somijā, Islandē, Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Norvēģijā un Zviedrijā, kur kopumā ir nodarbināti vairāk kā 800 darbinieku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *