Aicina nesamierināties un 13. jūlijā piedalīties piketos

13. jūlijā 8.30 partija «Progresīvie» organizē piketu pretī Ģenerālprokuratūrai, kurā prasīs ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atkāpšanos. Akcijās aicināti piedalīties visi, kam nav vienalga, kādā valstī dzīvojam.

Kamēr politiķi un tiesībsargājošo iestāžu vadītāji aicina neuztraukties, pārbaudīt sarunu autentiskumu un noskaidrot patiesos apstākļus, politisko procesu vērotāji uzskata, ka runātais «Rīdzenes» numurā ir pārāk šokējošs, lai par to klusētu. ”Ir jānāk pie prezidenta pils – 13. jūlijā 18.00. Ir jānāk visiem ar savu attieksmi, uzrakstīsim uz plakātiem. Jo prezidents ir aizmirsis, ka viņš ir viens no trim varas turētājiem, viņam nav tikai dekoratīva funkcija ārvalstu vizītēs. Bet viņš ir mūsu morālo vērtību sargs, un viņš pārstāv mūsu vērtības! Un viņam bija jābūt aktīvam. Viņam bija jāliek atkāpties tiem politiķiem, kas parādās šajās «Rīdzenes» sarunās! (..) Cik ilgi mēs turpināsim vēlēt cilvēkus, kas zog un dalās?” tā D. Beitnere-Le Galla.

Bet 13. jūlijā 8.30 partija «Progresīvie» organizē piketu pretī Ģenerālprokuratūrai, kurā prasīs ģenerālprokurora Ērika Kalnmeiera atkāpšanos. Akcijās aicināti piedalīties visi, kam nav vienalga, kādā valstī dzīvojam.

*Trijos turoinājumos žurnāls «Ir» publicējis ”Rīdzenes sarunas”, kurās vairāku gadu garumā fiksēts Aināra Šlesera, Aivara Lemberga un viņiem tuva loka personu teiktais. Vienā no sarunu atšifrējumiem klausāms, kā tā saucamie oligarhi – Lembergs, bijušie politiķi Andris Šķēle un Ainars Šlesers – kā arī pazīstami uzņēmēji pārrunā ietekmes sfēras dažādos uzņēmumos ar valsts kapitālu. Savukārt otrajās sarunās apspriesta augstu amatpersonu gāšana. Visbeidzot, trešajās sarunās oligarhi apsprieda, kā pārņemt varu medijos.

Sarunās tiek  spriests, kurus žurnālistus paturēt darbā un kurus atlaist oligarhu pārņemtajā laikrakstā «Diena» un kādiem nolūkiem un vēstījumiem izmantot, piemēram, “ «Neatkarīgo Rīta Avīzi», kas piederot Aivaram.

 

Komentāri

  1. Prezidents..mūsu morālo vērtību sargs. Mūsu valsts gadījumā tas būtu laikam vēlējuma izteiksmē.

  2. Principā prezidents jau atrodas ļoti neapskaužamā situācijā. Tas šaurais loks, kas valstiski zog un dalās, jau paši to prezidentu tur ir ielikuši. Viņš taču zināja, ka viņa kandidatūra tika ļoti rūpīgi izraudzīta.

  3. Šīs sarunas izgaismojušas arī Dūklavu un viņa mahinācijas. Bet kā Tukumā? Cik tepat mums degungalā ir vietvaras mahinatoriem piederoši zemesgabali, juridiski noslēpti „zem svešām famīlijām”? Būtu vērts izpētīt.

  4. vispār jau bīstami. drošībnieki safočēs ģimjus un.. kas zina, kāds process tiks uzsākts..

    1. tā domāja arī daļa sabiedrības 1991.gadā Atmodas sākumā – kas zina, kāds process var tikt uzsākts ..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *