“Zeme, kas dzied” aicina brīvprātīgos pievienoties filmēšanas komandai Cinevillā

“Zeme, kas dzied” filmēšanas komanda aicina pieteikties brīvprātīgos, kuri ir gatavi mesties piedzīvojumā, papildināt savu pieredzi un kļūt par daļu no filmēšanas organizēšanas 5., 6. un  7. augustā kinopilsētiņā “Cinevilla”. Vēsturiskā spēlfilma “Zeme, kas dzied” pievēršas būtiskiem aspektiem Dziesmu svētku tradīcijas tapšanā, atklājot 1873. vēsturiskos notikumus un kinopilsētiņā tiks filmētas pirmā Dziesmu svētku gājiena ainas – vērienīgi masu skati! Filmas veidotāji rosina pieteikties enerģiskus kino nozares interesentus, kuri priecātos par iespēju iegūt ieskatu filmēšanas laukuma organizēšanā!

Filmas “Zeme, kas dzied” scenārijs ir balstīts patiesos un līdz šim plašāk nezināmos faktos, kas vēsta par Pirmo Vispārīgo latviešu dziedāšanas svētku tapšanu un unikāliem cilvēkiem Latvijas kultūras vēsturē, kā arī par nozīmīgām vietām vēsturisko notikumu dzimšanā. Filmas pirmizrāde iecerēta 2023. gadā, ieskandinot unikālās Dziesmu svētku tradīcijas 150. gadskārtu.

Ja esi enerģisks, interesē filmēšanas process un vēlies palīdzēt organizēt vērienīgāko masu skatu filmēšanā Latvijā, šis ir domāts tieši Tev!

Tavos pienākumos ietilps asistēšana dažādos departamentos, organizatoriskais atbalsts filmēšanas laikā un citi darbi. Iepriekšēja pieredze nav nepieciešama.

Ko Tu iegūsi?

  • Dalību nebijuša mēroga filmēšanā Latvijā;
  • Savu vārdu filmas titros;
  • Praktiskas zināšanas filmēšanas procesā;
  • Pieredzi komandas darbā;
  • Ēdināšana filmēšanas dienās

Pieteikšanās līdz 1.augustam!

Aizpildi pieteikuma anketu šeit: https://forms.gle/dKNGMSxAUTa9N1zs8

 

Kļūsti par daļu no piedzīvojuma!

 

 

 

 

 

 

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *