Attēlam ir ilustratīva nozīme

Var bez maksas nodot riepas

Atgādinām, ka šodien, 19. aprīlī līdz pulksten 18.00 un rīt, 20. aprīlī no 8.00 līdz 13.00 atkritumu apsaimniekošanas sabiedrība «Piejūra» rīko akciju «Dod riepām otru dzīvi» un aicina, saudzējot dabu, nodot riepas BEZ MAKSAS Tukumā, Dienvidu ielā 1.

Akcijas laikā iespējams nodot vienas automašīnas riepu komplektu (četras vieglo automašīnu riepas bez diskiem). Iebraucot šķiroto atkritumu pieņemšanas laukumā, tiks reģistrēts automašīnas numurs un jāuzrāda tehniskā pase.

Komentāri

  1. Un ja man 2-3automašīnas tad drīkstu nodot 12gb,ddd vai ne,un galu galā kāpēc tad riepu ražotājam,tirgotājam jāmaksā DRN,un tad vēlreiz maksā

  2. Vai tiešām jāstāv 3h rindā, lai nodotu 4 riepas? Šodien ap 11.00 rindā gaida 20 mašīnas. Nav nopietni izsludināt akciju 2 dienas gadā- tad nevajag brīnīties, ka riepas tiek izmestas mežos vai pie miskastēm.

    1. Es riepas vedu arī bez akcijas, tā summa par nodošanu maza un vismaz nav jātur mājās vecās riepas!

  3. Es atvedu 4 riepas un man viņas nepieņēma un lika vest atpakaļ mājās. Jo neesot nobortētas bet iegrieztas ar fleksi. Es protams ka izmetu mežā….

    1. Atkritumu apsaimniekošanas likums nosaka, ka par šādām darbībām fiziskajām personām piemēro brīdinājumu vai naudas sodu līdz 1000 eiro, juridiskām personām naudas sodu līdz 2800 eiro. Informāciju nodevu jau tālāk.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *