Attēlam ir ilustratīva nozīme

Uz Liepājas šosejas pie krustojuma ar autoceļa Jelgava–Tukums samazināts atļautais braukšanas ātrums. Uzstādīts fotoradars.

Uz Liepājas šosejas (A9) pie krustojuma ar reģionālo autoceļu Jelgava (Tušķi)–Tukums (P98) (38,4. km) samazināts atļautais braukšanas ātrums – agrāko 90 km/h vietā tagad tur maksimālais braukšanas  ātrums ierobežots līdz  70 km/h.

Izmaiņas ieviestas Ventspils šosejas (A10) būvdarbu laikā, jo autovadītāji lielākoties apbrauc remontposmu tieši caur šo krustojumu. Atļautais ātrums samazināts, lai pieaugušās satiksmes intensitātes apstākļos atvieglotu manevru veikšanu un uzlabotu satiksmes drošību šajā krustojumā.

Izmaiņas ātruma režīmā būs spēkā līdz Ventspils šosejas būvdarbu beigām šā gada nogalē.

Atgādinām, ka pie krustojuma uzstādīts stacionārais fotoradars braukšanas ātruma kontrolei. Aicinām autovadītājus braukt uzmanīgi un nepārsniegt atļauto braukšanas ātrumu.

Informācija par aktuālajiem remontdarbu posmiem un satiksmes ierobežojumi kartē VSIA Latvijas Valsts ceļi mājaslapā www.lvceli.lv. Lai iegūtu vai nodotu informāciju par notiekošo uz valsts autoceļiem, aicinām zvanīt uz diennakts informatīvo bezmaksas tālruni 80005555.

Komentāri

  1. Tas radars jau tur labu laiku ir.Un arī pēc Ventspils šosejas remonta tur derētu šo ierobežojumu 70km/h atstāt.Un drošības saliņas regulārāk nopļaut vajag,savādāk piebraucot pie STOP zīmes pa kreisi neko neredz,jo zāle 1m gara dažreiz ir priekšā.

  2. Saja krustojuma jau sen vajadzeja ieviest luksaforu ,lai uzlabotu satiksmes drosibu, tas butu labakais risinajums,lai varetu izbraukt so krustojumu, ja nav iespejams sini krustojuma izveidot apli, ka tas ir pie lauktehnikas apli tukuma. Ta ka latvijas celi domajat si nav kiniesu abece.

  3. Ja nevar izveidot apli ,tad vel variants uzcelt viaduktu, bet diemzel latvijai lai uzbuvetu un sakartot esos celu infrastrukturu, lai autobrauceji varetu braukt drosi un citi satiksmes dalibnieki nepietik naudas, bet uzliet asfaltu uz enguri 2 kartas kur esosais cels bija labs tur nauda ir jo tur nebija jadoma ar galvam, ta ka latvijas valsts celiem ari ar to domasanu nav kaut kas kartiba, paskatisimies kads, bus atjaunotais cels no smardes lidz kudrai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *