Tiešaistē varēs sekot līdzi diskusijai «Sabiedrības funkcionēšana krīzes un konflikta laikā»

Ceturtdien, 30. martā, no pulksten 17.30 līdz 19.00 Talsu Tautas namā norisināsies semināru cikla trešā diskusija par jauno Valsts aizsardzības koncepciju “Sabiedrības funkcionēšana krīzes un konflikta laikā”, kurā tiks pārrunāta sabiedrības gatavība sekmīgai krīzes un konflikta situāciju pārvarēšanai, lai veicinātu Latvijas sabiedrības interešu atspoguļošanu un viedokļu apmaiņu koncepcijas izstrādes gaitā.

 

Semināra paneļdiskusiju atklās Aizsardzības ministrijas parlamentārais sekretārs Jānis Eglīts. Diskusijā piedalīsies Pulkveža Oskara Kalpaka profesionālā vidusskolas direktors pulkvežleitnants Intars Kušners, Talsu novada domes priekšsēdētāja Eva Kārkliņa un biedrības “Latvijas Mednieku savienība” valdes priekšsēdētājs Jānis Baumanis, bet diskusiju vadīs Dr.sc.pol Ieva Bērziņa.

Paneļdiskusijas dalībnieki pārrunās un meklēs atbildes uz dažādiem jautājumiem, kā, piemēram, motivēt iedzīvotājus gatavoties krīzes situācijām, kā uzlabot jauniešu iesaistes iespējas valsts aizsardzībā, kā nodrošināt pašvaldību un valsts kritisko pakalpojumu un funkciju nepārtrauktību krīzes situācijās, kā arī uz citiem, ne mazāk svarīgiem ar valsts aizsardzību saistītiem jautājumiem.

Semināra diskusija “Sabiedrības funkcionēšana krīzes un konflikta laikā” būs skatāma tiešsaistē gan Aizsardzības ministrijas, gan “Sargs.lv” kontos sociālajā tīklā “Facebook”, kā arī Nacionālo bruņoto spēku “YouTube” kanālā “Latvijas armija”.

 

Komentāri

 1. Paldies Dieviem, Latvija ir pilntiesīga NATO dalībvalsts. Un Latvijas Republikas valstiskumu, suverenitāti un teritorijas nedalāmību sargā NATO 5. pants. Ja fašistiskā krievija te iebruks, tad visa alianse dos krievijai prettriecienu. Tas būs leģitīms iemesls starptautiskā meklēšanā nodotā fašistiskās krievijas vadoņa vladimira putina aizturēšanai un konvojēšanai uz tiesu Hāgā. Latviešiem ir tikai laikus jāziņo, ka krievi lien. Un jāmāk aizstāvēties un izdzīvot līdz NATO papildspēku atnākšanai.
  Ar cieņu, Skolniecinš

 2. “uzlabot jauniešu iesaistes iespējas valsts aizsardzībā” ideja ir laba. Bet. Piemēram, es esmu nabadzīgs students, kas kaut kā mācās universitātē un kaut kā pārvar sociāliekonomiskās grūtības. Fiziski esmu vājš, es teiktu defektīvs. Varbūt tad labāk profesionāli, trēneti un labi baroti karavīri, lai aizstāv Latviju ar ieročiem rokās? Karavīri ir fiziski un mentāli sagatavoti. Bet jaunieši var darīt palīgdarbus, kas nepieciešami valsts aizsardzībai. Piemēram, kaut kā palīdzēt armijai fizisko un finansiālo iespēju robežās, brivprātīgais darbs.
  Ne visi var būt karotāji. Tas ir tāpat, ka ne visi var būt inženieri.

 3. Jebkuru tēmu, pat vissvētāko, sačakarēs pagāniskais provokators ar garīgās attīstības problēmām Skolnieciņš un viņam sekojošā vateņu varza.
  Kā lai neatceras pirms Atmodas laiku, kad tieši tādi ar galvas problēmām bija čekas mānekļi, lai ķertu Latvijas Patriotus.
  Izrādās, ka kopš tiem laikiem nekas nav mainījies.

  1. 2023 saka: 22.03.2023 17:23 un Skolnieciņš saka: 22.03.2023 17:06 un Skolnieciņš saka: 22.03.2023 16:54 ir viens un tas pats cilvēks. Pietiks zagt manu segvārdu un kopēt manu rakstības stilu. Varbūt vienreiz pietiks? Tava puvušās siļķes taktika nestrādā. Un kāpēc ntz.lv nedzēš segvārdu zagli? Latvijā vairs nav čekas, jo padomju okupācijas vara ir kritusi. Čeka (NKVD) savulaik bija viens no padomju okupācijas varas represīvajiem orgāniem. Latvija ir normāla, eiropeiska un demokrātiska valsts. Latvija ir latviešu valsts. Valsts, kurā latvieši dzīvo no saviem senčiem mantotajā zemē. Un latvieši nevienam pāri nedara, latvieši vienkārši dzīvo savā valstī.
   Ar cieņu pret Latviju un Latvijas valstiskumu, Skolnieciņš

   1. Nesaceries par daudz, zagt kaut kāda garīgi slimā niku ir zem mana goda, tik zemu nekad nenolaidīšos.
    Lai vateņi piesavinās tavu niku, tas ir viņu līmenis un galu galā, nezinu vai to pats esi spējīgs apzināties, tu kalpo viņiem, tu apkauno Latviešus.

    1. Un kā es apkaunoju latviešus? Piemēram, Skandināvijā skandināvi praktizē tādas neopagāniskas reliģijas kā asatru un odinismu (votānismu). Un nekā apkaunojoša tur nav. Asatru draudzes darbojas gan Ziemeļamerikā, gan Eiropā. Balti – lietuvieši un latvieši – var šo to pamācīties no skandināviem.
     commons.wikimedia.org/wiki/File:Latvian_Gods_stand_with_Ukraine.jpg

     1. Nav runa par tavu reliģisko pārliecību, ne jau ar to tu apkauno Latviešus.
      Tavs komunikācijas veids ar pārējo sabiedrību, ar ne-tavējām reliģijām, copy-paste teksti simtām reižu, slimīgais aizvainojums pret veiksmīgāko sabiedrības daļu, lumpeņslāņa slavināšana, sevis apzīmogošana ar ”esmu nabags un tāds palikšu”, savās neveiksmēs vienmēr vainot citus, būt sociāli bezatbildīgam utt.

      Tu esi lielisks piemērs mūsu ienaidniekiem par to kādus viņi gribēt visus latviešus- ar ku-kū prātu, ar ku-kū pasaules uztveri, neuzņēmīgi gaudotāji, nošņurkuši nabagi ar 10kg makaronu paku padusē, ar vienu vārdu sakot būt par izsmiekla objektu.

      1. Es te nesen par to brīdināju- izdevīgie pajoliņi ir viegla ēsma ienaidnieka plāniem….

   1. Kamēr saka: 22.03.2023 17:59 Ja ntz.lv gribētu, tad kariķētājus varētu atrast un parunāt ar tiem acu pret aci. Kariķētāji policijas suņu klātbūtnē nav diez ko drosmīgi. Un ja vel policija par dažu labu kariķētāju palaistu draņķīgas baumas gan pie kaimiņiem, gan pie darba devēja, tad kariķētajam dzīve paliktu par kripatiņu nepatīkamāka.

  2. Gluži manas domas! Pienācis laiks papētīt to slaveno dievturi VDD-am( žēl īsteno tautas tradīciju kopēju, kurus pazemo šāds Skolnieciņš)!

 4. I worship to Latvian Gods. The Russian Federation had been occupying Luhansk and Donbass provinces and Crimean Peninsula before it invaded the Ukraine Republic. The war is not over. Russia is attacking Ukraine right now. It is awful. I hope Ukraine will wins as soon as possible. I hope that Ukraine defends the territory from invaders.
  People from Latvia support Ukraine. Latvia is Ukraine’s partner at this critical time. Latvians help to refugees from Ukraine. Latvians donate money to Ukraine’s army. It is very important at this time.
  I pray to Latvian Gods for Ukraine. I pray to God Perkons, Goddess Laima and Goddess Mara for Ukraine. Dievturi (Latvian pagans or pagans from Latvia) do not want the war in Ukraine. Dievturi pray for peace in Europe.
  Kind regards, Skolniecins
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

 5. Hello!
  Ukraine is the 2nd largest Europe country. Ukraine is democratic and friendly country.
  Russia had been occupying Luhansk and Donbass provinces and Crimean Peninsula since 2014. Russia had been s launching war in Ukraine since 24th Feb 2022. It was cruel. It was shocking. But Ukrainians are defending their country at present. Ukrainians are brave.
  I hope Ukraine will wins very soon. Dievturi (Latvian pagans or pagans from Latvia) stand with Ukraine. Latvian Gods stand with Ukraine. God Perkons stands with Ukraine. Goddess Laima stands with Ukraine. Goddess Mara stands with Ukraine.
  It would be great if the Ukraine Republic wins as soon as possible. The Ukraine Republic will liberate Luhansk province. The Ukraine Republic will liberate Donbass province. The Ukraine Republic will liberate Crimean Peninsula. Ukraine ought to win. I pray to all Gods and Goddesses for Ukraine.
  Kind regards, Skolniecins
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙁
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  Dievturība vienmēr dzīva.

  1. Pirmkārt saka: 22.03.2023 18:54 Un? Tad tāda ir tava reakcija uz pagānisma (politeisma) pieminēšanu, kad Mārcis Jensītis nonstopā kopē Ņikitas Mihalkova atklāsmes vakcīnu jautājumā, tev tas šķiet normāli. Bet kad skolnieciņš kaut ko raksta savā nodabā, tev tas šķiet nenormāli. Tev ir kaut kāda īpatnēja, selektīva ticības brīvība.

  2. Pirmkārt saka: 22.03.2023 18:54 A, Mārcis Jencītis kā antivakceris man kompensēs kovid krīzes laikā kojās zaudēto naudu??? Būs vai nebūs? Citādi šis čalis kopē Ņikitu Mihalkovu kovid krīzes jautājumā. Jencīša kunga sprediķi ir super, tik vai koju naudu viņš man konpensēs? Citādi čalim ārzemju ceļojumiem nauda ir, bet nest atbildību par kovid krīzes sarežģīšanu viņš nevar.

  3. Viņš tak savācis visus savus datus precīzi un vienuviet, derētu tik nolikt policijai uz galda!

   1. brālēns saka: 23.03.2023 21:08 Es neesmu ntz.lv admins. Laba ideja. Un kad tos visus troļļus no la.lv, tv3.lv metīs cietumā?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *