Stāsies spēkā vilcienu kustības ziemas grafiks

Svētdien, 10.decembrī,  spēkā stāsies jauns vilcienu kustības grafiks ar izmaiņām visos maršrutos. Tas ir ne vien pielāgots pasažieru pārvietošanās ieradumu maiņai, iestājoties aukstākam laikam, bet arī ietver pakāpenisku pāreju uz intervāla grafiku elektrificētajā zonā. Regulārāku reisu izpildi pieprasītākajās rīta un pēcpusdienas stundās elektrificētajā zonā sekmēs plānotā jauno elektrovilcienu ekspluatācijas uzsākšana.

Sākotnējā periodā elektrovilcienu zonā pasažieru pārvadājumi tiks nodrošināti joprojām ar 23 elektrovilcieniem, taču nedaudz lielākā intensitātē. Savukārt neelektrificētajā zonā papildus ir ieplānoti reisi ikdienā uz Siguldu pulksten 10.00 un no Siguldas pulksten 12.07, kas iepriekš tika nodrošināti tikai vasaras mēnešu brīvdienās.

 

“Vivi” tīmekļa vietnē un mobilajā lietotnē publicētajā vilcienu kustības sarakstā, kurā ir redzams plānojums 10 dienas uz priekšu, jau ir ietvertas minētās izmaiņas.

 

Komentāri

 1. Tie, kas svētdienas vakarā( 10. decembrī) ar Saldus autobusu plkst 19:30 iebrauks Tukuma autoostā nokļūst lamatās – uz Rīgu vilciens no Tukuma būšot tikai 21:23 (tātad gandrīz 2 stundas ziemas laikā būs jāpavada ārā zem klajas debess, jo staciju slēdz 20:00). Ir zināms, ka iepriekšējais vilciens atiet 19:23.
  Izpētīju, ka pēc 19:30 svētdienās autobusi no Tukuma autoostas uz Rīgu nekursē.
  Vienīgais, ko var izdarīt braucēji no Saldus autobusa – izkāpt pie Tukuma Lauktehnikas un sagaidīt Ventspils – Rīga autobusu 19:50.
  Tātad Vivi – Tutū !!!

  1. Ieslēdz kaut nedaudz prātiņu!
   Pielāgojas mobilākais transporta līdzeklis un tas ir autobuss, kas traucē autobusam iebraukt Tukumā 15-20 minūtes ātrāk.
   Pie dzelzceļa pārbrauktuves gaida autobuss nevis vilciens, varbūt tavuprāt vajadzētu būt otrādi?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *