Šodien Kandavā ir iespēja piedalīties pirmajās ES parlamenta priekšvēlēšanu debatēs

Jau vēstīts, ka šodien, 23. februārī, Kandavā norisinās «Kafijas svētki». Šoreiz – Eiropas gaumē. svētku ietvaros plānotas arī sarunas par kultūru, citiem aktuālajiem jautājumiem. Tajās piedalīsies arī 11 vēlēšanu sarakstu (no 16) pārstāvji, kas pretendē uz vietu Eiropas savienības parlamentā. Iedzīvotājiem būs iespēja uzdot jautājumus!

Sarunu ar politiķiem vadīs Marģers Majors, savukārt, zālē klātesošie skatītāji, pasākuma norises laikā, varēs iesūtīt savus jautājumus.

Savu dalību apstiprinājuši pārstāvji no vienpadsmit partijām, kas pieteikušas kandidātus Eiropas Parlamenta vēlēšanām un tie būs (izlozēto kārtas numuru secībā): Regīna Ločmele (Saskaņa), Evita Zālīte – Grosa (JKP), Ilze Indriksone (NA), Līga Krapāne (LPV), Iveta Ratinīka (LA), Rūdolfs Brēmanis (AJ), Ieva Taranda (AS), Elīna Pinto (Progresīvie), Dace Bluķe (Par!), Harijs Rokpelnis (ZZS), Jānis Reirs (JV).

Pasākuma programma piedāvā arī citas, ar kultūru un Eiropas dzīvesveidu saistītas aktivitātes, kā piemēram, īpaši veidotu sadaļu jauniešiem, gastronomisko piedzīvojumu maršrutu kafijas atklājējiem, Eiropas kūku konkursu, sarunas par grāmatām un kolekcijām ar Daci Rukšāni un Ulda Marhileviča, Antras Stafeckas un Dzintara Beitāna koncertu dienas izskaņā.

 

Ar programmu var iepazīties ŠEIT========>>>>>>>>

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *