Dace Blūma, Signe Krebse un Anda Andersone

Šodien, 28. septembrī, noslēdzošās priekšvēlēšanu debates «Kurzemes radio»

Šonedēļ ēterā izskanēs Kurzemes Radio priekšvēlēšanu debašu noslēdzošie raidījumi, kad debatēs partiju virzītie premjera amata kandidāti. Īpaši veidota programma tiks piedāvāta arī vēlēšanu dienā,  1.oktobrī,  kad uzmanība tiks pievērsta vēlēšanu norisei un aktualitātēm Latvijā.

Noslēdzošajā debašu raidījumā, 28. septembrī, 18.30, kurā piedalīsies Artūrs Butāns “Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un Brīvībai/LNNK””, Liene Gātere “Progresīvie” un Aivars Lembergs “Zaļo un Zemnieku savienība”.

Debates ir pietiekami liels izaicinājums visai Kurzemes Radio komandai, jo pirmo reizi radio tiešraidē tiek translēti tik liela apjoma raidījumi no speciāli izveidotās studijas radio telpās. Debatēs viesojušies ap 50 profesionāļu no 14.Saeimas vēlēšanās startējošām partijām, kas socioloģiskajās aptaujās ieguvušas lielāko vēlētāju atbalstu.

Arī vēlēšanu dienā – 1. oktobrī ēterā izskanēs īpaši veidota programma, kurā Kurzemes Radio būs klātesoša vēlēšanu gaitai Latvijā, un īpaši pievēršot uzmanību Kurzemes un Zemgales vēlēšanu reģioniem. No plkst. 16.00 līdz 23.00 Kurzemes Radio studijā būs žurnālistes Dace Blūma un Anda Andersone, lai sekotu līdzi vēlēšanu norisei. Raidījuma  ietvaros būs studijas viesi klātienē un notiks sarunas ar ekspertiem, lai komentētu, prognozētu un izteiktu viedokļus par vēlēšanu norisi. Dalību raidījumā apstiprinājuši –  Jānis Ikstens, Daiga Bitiniece, Lelde Metla-Rozentāle, Edgars Zalāns un citi. Savukārt kolēģe Signe Krebse apceļos Kurzemes un Zemgales vēlēšanu iecirkņus,  intervēs tur sastaptos vēlētājus un vēlēšanu komisiju pārstāvjus.

Ar šo raidījumu mēs vēlamies uzsvērt, cik liela nozīme ir katra pilsoņa balsij.

Klausies Kurzemes Radio, esi informēts un piedalies vēlēšanās!
Raidām FM raidītāju tīklā: Talsos, Kuldīgā FM 106,4; Liepājā FM 88,4; Ventspilī FM 107,9; Saldū FM 98,9; Tukumā, Jūrmalā FM 92,4,  Jelgavā FM 92,6 un internetā visā pasaulē.

 

Šīs un arī iepriekšējās debates klausāmas ŠEIT=======>>>>>>>

Komentāri

 1. mēs vēlamies jūs iepazīstināt ar īstām un autentiskām KRIPTO VALŪTAS Nākotnes tirdzniecības PAKETĒM ar mazāku risku zaudēt, jūs varat nopelnīt 700% peļņu no saviem ieguldītajiem līdzekļiem nedēļā un peļņa ir 100% garantēta, piemēram, jūs ieguldāt 500 EUR mēs esam spējīgi nopelniet sev 3500 EUR 7 dienu laikā

  Ieinteresētajiem skatītājiem jāsazinās ar mums, izmantojot whats-app: +27633586789 vai e-pastu: wilsontradeszone@gmail.com lai sāktu

 2. Do you need a quick long or short term Loan with a relatively low interest rate as low as 3%? We offer business Loan, personal Loan, home Loan, auto Loan, student Loan, debt consolidation Loan etc.. no matter your credit score.
  Personal Loans (Secure and Unsecured)
  Business Loans (Secure and Unsecured)
  Consolidation Loan and many more.

  Contact US for more information about Loan offer and we will solve your
  financial problem. contact us via email: muthooth.finance@gmail.com
  Phone number: +917428831341 (Call/What’s app)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *