Avārija Sātu pagastā

Slideni ceļi. Braucam uzmanīgi!

Tukuma novadā turpina snigt. Ceļi slideni,tādēļ jāizvēlas atbilstošu braukšanas ātrumu!

Avārija Sātu pagastā

Komentāri

  1. Slideni ceļi tas viens, bet kad cilveks ar vasaras riepam izlien uz ceļa un brauc 55 km/h kur jabrauc 90 km/h tadu gribas vienkarši no ceļa nostumt, vai šodien 16.25 jauntukuma kur ir dzivojama zona, zimes 30 km/h viens tirliņš ar BMW sanslide brauca pa ielam ap 70 km/h un pie tam pie pieturas gandriz neuzbrauca mašinam, un turpinaja talak slidinaties jo redz radinieks policists, visu var!

  2. Tev radars acī,ka nosaki ātrumu uz aci? Protams,ka neattaisnoju bumeristu,kurš ārdās pa ielām,tur viņu vajag paņemt priekšā pa pilnu programmu!

    1. Tur nevajag radaru lai atšķirt 30 km/h un 70 km/h
      Par tadu pargalvibu tiesibas jaņem nost, bet saprot jau tad kad notriec kadu bernu vai vecu cilveku,

  3. Ko nozīmē – kur jābrauc uz 90? Tas taču ir maksimālais ātrums nevis obligātais. Tāpēc jau ir pilni grāvji ar stulbeņiem, kas domā, ka lēnāk par 90 aizliegts braukt neatkarīgi no ceļa kopšanas un laikapstākļiem.

  4. Nav Sātu pagasts, ir ciems. Tā ir apdzīvota vieta, kurā ir spēkā ātruma ierobežojums 50km/h. Šajā grāvī vakar pabija kopumā trīs automašīnas, vienai izdevās izvairīties, gandrīz notriecot, pie veikala stāvošu cilvēku, kurš atradās uz ietves. Autovadītāji tika brīdināti jau 200 metrus pirms, bet arī tas neko nedeva jo bija aprīkoti ar vasaras riepām.

  5. ar vasaras riepām aprīkoti bija auto! Piebilde, ja nu kādam ir vēlme piesieties pie vārdiem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *