Sācies konkursa “Šodien laukos” trešais posms

Konkursā skolēniem “Šodien laukos” aizvadīti jau divi posmi un nu klāt arī trešais jeb noslēdzošais vecuma grupā no 8 līdz 11 gadiem. Šī gada 7. novembrī sākas un visu mēnesi ilgs trešais konkursa posms “Ziema laukos”, kurā skolēni aicināti iepazīt un izzināt mežsaimniecības, lauksaimniecības un zivsaimniecības nozares.

Tā kā tuvojas gada klusākais laiks un gaisā jau jūtams arī ziemas tuvums, skolēni varēs iejusties rakstnieka lomā un uzrakstīt dzejoli un izveidot mākslas darbu no dabas materiāliem.

Trešā posma pieteikuma anketa, konkursa nolikums un uzdevuma apraksts pieejams Valsts Lauku tīkla mājaslapā: https://saite.lv/sPg un https://saite.lv/kEi

Sekot līdzi iespējams konkursa oficiālajās lapās sociālo tīklu tīmekļa vietnēs Facebook un Instagram. Šajās platformās ikviens var gūt ieskatu, kā veicies konkursa iepriekšējos posmos.

Pieteikties konkursam varēs jebkurā brīdī visā tā norises laikā.

Līdzīgi kā otrajā konkursa posmā, arī šajā izvirzītas trīs lielās tēmas – lauksaimniecība, mežsaimniecība un zivsaimniecība, starp kurām tad arī dalībniekiem būs jāizvēlas sev tuvākā un tīkamākā, jāietērpj stāstā, jāilustrē. Darbi tiks vērtēti, un konkursa noslēgumā augstāko punktu skaitu ieguvušais dalībnieks saņems pārsteiguma balvu 70 eiro vērtībā. Savukārt vēl 5 labāko darbu autori saņems gardu, jo gardu pateicību.

Plašāka informācija: Sandra Eimane, LLKC Lauku attīstības nodaļas projektu vadītāja, tālrunis: 26327041, e-pasts: sodienlaukos@llkc.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *