Attēlam ir ilustratīva nozīme FOTO: telegraph.co.uk

Pie krīzes pabalsta piemaksās 50 eiro par katru aprūpē esošu bērnu

Izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā un vienu kalendāro mēnesi pēc tās beigām pašvaldība ģimenēm vai personām, kurām tiek izmaksāts pabalsts krīzes situācijā, saņems papildus 50 euro par katru aprūpē esošu bērnu līdz 18 gadu vecumam. Šo summu apmaksās valsts.

To paredz ceturtdien, 9. aprīlī, valdības sēdē pieņemtais likumprojekts “Grozījumi Sociālo pakalpojumu un sociālās palīdzības likumā”. Tas vēl jāpieņem Saeimai.

“Šodien valdības sēdē pieņemtais likumprojekts ir turpinājums jau pieņemtajiem lēmumiem, lai šajā ārkārtas situācijā palīdzētu visneaizsargātākajiem cilvēkiem. Arī turpmāk darīsim visu iespējamo, lai neviens nepaliktu bez iztikas līdzekļiem,” uzsver labklājības ministre Ramona Petraviča.

Likumprojekta ieviešana nodrošinās 100% valsts atbalstu pašvaldībām palīdzības sniegšanai ārkārtējā situācijā ģimenēm (personām), tai skaitā audžuģimenēm un aizbildņiem, kuras nonākušas krīzes situācijā, palielinot izmaksājamā pabalsta apmēru  par 50 eiro katram bērnam.

Komentāri

  1. Es arī par to, lai maksa visām ginenem ar maziem bērniem. Neatkarībā vai tu pieskaities pie trūcīgajiem, vai vnk normālajai ģimenei. Jo nauda ir vajadzīga visiem. Es arī sēžu mājās ar pus gadu vecu bērniņu, protams naudiņa ir kā ir, bet labprāt saņemtu arī naudiņu.
    Tā kā to lēmumu, vajadzētu kārtīgāk izskatīt

  2. Kuriem tad īsti ir tā piemaksa par bērniem īsti nau saprotams, un kad tā viņu piemaksāt sāks unkam tieši?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *