Pēc svētkiem būs slēgts tilts Zemītē

Jau vēstīts, ka pagājušajā nedēļā tika uzsākti ilgi gaidītie darbi uz ceļa Zemīte-Zante-Saldus. Tur tiek tīrītas ceļmalas, rakti grāvji un vietām jau veidots pamats nākotnes asfaltam. Trīs posmos satiksmi regulē arī luksofori. Paralēli darbi noris arī pašā Zemītē – tur šobrīd tiek labots tilts pār Vēdzeles upi un jārēķinās, ka auto kustība organizēta tikai pa vienu joslu.

Kā informē VAS «Latvijas Valsts ceļi», šo 1960. gadā celto tiltu pār Vēdzeles upi nojauks un tā vietā uzbūvēs jaunu dzelzsbetona tiltu. No 2. aprīļa tilts satiksmei būs slēgts, posmu būs iespējams apbraukt, izmantojot autoceļus V1478 un P109. Tālāk darbi turpināsies arī uz ceļa līdz pat krustojumam, proti, 800 metru garā autoceļa P121 posmā starp tiltu un P109 / P121 krustojumu pārbūvēs ceļa konstruktīvās kārtas un ieklās divas kārtas asfaltbetona, bet krustojumā paredzēti satiksmes drošības uzlabojumi, tai skaitā ietve ar apgaismojumu.

Autoceļa P121 un Vēdzeles tilta būvdarbus īsteno PA «Būvinženieris V3» par līgumcenu 1 795 311,81 eiro (ar PVN). Projekta autors ir SIA «Projekts EAE», būvuzraudzību nodrošina PA «BPU&IngWay». Būvdarbus plānots pabeigt līdz šā gada novembrim. Autoceļa P121 posmā darbi notiek, atbilstoši valsts tiltu sakārtošanas programmai, būvdarbi tiek finansēti no valsts budžeta līdzekļiem.

 

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *