Pavasara tirdziņš un «NTZ» dārzkopju kopā sanākšana – jau šajā nedēļas nogalē

Visus, kam patīk dārza darbi, aicinām 16. martā 10.00 Tukuma Ledus hallē uz  «Neatkarīgo Tukuma Ziņu» rīkoto pasākumu dārzkopjiem. Tāpat kā pērn, viss sāksies ar… tirdziņu. Novada mazo uzņēmēju un mājražotāju Pavasara tirdziņu, kurā ar atlaidi varēsiet arī iegādāties mūsu laikraksta abonementus un dažādu gadu gadagrāmatas. Bet jau 10.30 ar nelielu muzikālu sveicienu sāksies arī mūsu galvenais notikums – dārzkopjiem noderīgas sarunas.

Dārzkopības institūta vadošā pētniece, agronomijas zinātņu doktore Līga Lepse stāstīs par dabai draudzīgu darbošanos dārzā.  Par kaļķošanas lietām stāstīs augu aizsardzības konsultante, agronomijas zinātņu doktore Valentīna Pole. Par ziemciešu un vasaras puķu saderību un prasībām to kopšanā – J. Aldermaņa dārzniecības dārzniece, bioloģijas zinātņu doktore Vija Rožukalne. Savukārt uzņēmuma «Kokskola» īpašnieks Ilvars Auseklis stāstīs par mūžzaļiem un necaurredzamiem dzīvžogiem. Jau tagad zināms, ka būs arī iespēja iegādāties šķirnes tomātu sēklas no Austras Zaļumas tomātu kolekcijas un gladiolu sīpolus no Zentas Plezeres kolekcijas. Aicināti visi interesenti!

Komentāri

  1. Jauki.katram savas intereses..katraa latvietii miit darznieks jo latvietis genos ir zemnieku tauta .araju tauta..iestadi kaut ko savaa darzaa vai uz balkona…varbut tu nepluksi sava darba auglus…tie prieces citus ja tos kops..esmu ogu audzetaja.audzeju zemenes uz lauka siltumnicaa .sogad pirmo reizi iestadiju remontantas zemenes siltumnicaa ta sauktas rudens zemenes.ar tam darba daudz tapec ar citam kulturam neaizraujos..vasara eju uz mezu ogot..mezs ir mana paradize..laumas jau skatas tikai uz mezu..kur aug visskaistajas pukes maijpukites un naktsvijoles..kuras nevajag ne pirkt ne stadit.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *