Andis Švāns

Noslēgusies pludmales volejbola sezona Irlavā

Pludmales volejbols Irlavā, Abavas krastā pie sporta nama, jau no maija pulcēja pieredzējušus sportistus, un īpašs prieks par jauniešu komandām, kuras savus spēkus izmēģināja pirmo reizi. Kopā vīriešu turnīrā šogad startēja 18 komandas, bet sievietēm – 8. Sacensības norisinājās 7 posmos, no kuriem 5 labākie tika vērtēti kopvērtējumā. Jau katrā posmā uzvarētāji saņēma piemiņas medaļas, bet kopvērtējuma uzvarētāji tika pie Irlavas čempiona kausiem.

Pludmales volejbols Irlavā, Abavas krastā pie sporta nama, jau no maija pulcēja pieredzējušus sportistus, un īpašs prieks par jauniešu komandām, kuras savus spēkus izmēģināja pirmo reizi. Kopā vīriešu turnīrā šogad startēja 18 komandas, bet sievietēm – 8. Sacensības norisinājās 7 posmos, no kuriem 5 labākie tika vērtēti kopvērtējumā. Jau katrā posmā uzvarētāji saņēma piemiņas medaļas, bet kopvērtējuma uzvarētāji tika pie Irlavas čempiona kausiem.

Jāsaka, ka sacensības visas sezonas garumā izvērtās ļoti spraigas, par ko liecina fakts, ka pēdējā kārtā līdz pēdējam spēlēm uzvarētāji kopvērtējumā vēl nebija noskaidroti. Bet nu pēdējā tiesnešu svilpe saliek vienmēr visu pa vietām. Rezultāti vīriešiem: 1. vietā ar 8 punktiem «VK Paplakas Gaļsaimnieks»; 2. – ar 8 punktiem, zaudējot finālā uzvarētājiem, –«POKEMON», 3. – komanda «MIX» ar 19 punktiem un 19,5 punkti 4. vietas ieguvējiem «ZAZ Klubs». Sievietēm visas sezonas garumā aktīvi par punktiem cīnījās 5 komandas.  Bez strīdiem un pārliecinoši par vienu punktu visas apsteidz komanda «Pūre», viņām 8 punkti. Pa 9 punktiem uzreiz divām komandām, un tikai nolikuma punkts, ka augstāku vietu iegūst komanda, kura pēdējā kārtā ir ieguvusi labāku vietu, par 2. vietas ieguvējām pasludināja komandu «Ludmila/Hevena». Trešajā vietā «Karameles». «Lapmežciems» ar 22 punktiem 4, vietā, bet «Dana/Reina» ar 23 punktiem 5. vietā. Noslēgumā pie lielā zupas katla tika apspriesta sacensību gaita un ieteikumi nākotnei. Jau tagad ir skaidrs, ka izmaiņas būs. Gaidīšu jūsu ieteikumus e- pastā sk_irlava@inbox.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *