No 5. jūnija satiksmes organizācijas izmaiņas Tukumā

Saistībā ar stāvlaukuma izbūves darbu uzsākšanu pie Tukuma poliklīnikas un Tukuma slimnīcas, no 2023. gada 5. jūnija tiks ieviestas šādas satiksmes organizācijas izmaiņas:

1.Veicot izbūves darbus, tiks slēgts esošais grants seguma stāvlaukums Raudas ielas pusē.

2. Aptuveni pēc divām nedēļām tiks slēgts esošais stāvlaukums un autobusu pietura pretī poliklīnikas ēkai, Raudas ielas pusē. Pagaidu autobusu pietura tiks ierīkota pretī Tukuma slimnīcas ēkai, Raudas ielas malā (izmaiņas norādītas Shēmā Nr.2).

3. Raudas ielas (galvenā iela) posmā, pazemes komunikāciju izbūves laikā, drīzumā arī tiks slēgta viena virziena braukšanas josla un divvirzienu satiksme tiks organizēta ar ceļa zīmēm, kā arī:

  • Ātruma ierobežojums ceļa remontdarbu zonā būs 30 kilometri stundā.
  • Gājēju kustība būs iespējama gar ceļa remontdarbu zonu (gar slimnīcas ēku) vai pa pretējās puses ietvi (gājēju un transporta kustība norādīta Shēmā Nr.1 un Shēmā Nr.2).

Pašvaldība informē, ka saistībā ar jaunā stāvlaukuma izbūves darbiem, Tukuma poliklīnikas un Tukuma slimnīcas apmeklētāji savas automašīnas līdz divām stundām varēs novietot stāvlaukumā pie VSAA un uz ceļa pie poliklīnikas, bet slimnīcas iekšpagalmā transportlīdzekļus novietot stāvēšanai bez laika ierobežojuma drīkstēs ar izsniegtām atļaujām. Pie Valsts sociālās apdrošināšanas ēkas, divas automašīnu stāvvietas ir paredzētas arī personām ar invaliditāti (Shēma Nr.3).

Poliklīnikā ieeja apmeklētājiem tiks organizēta no pagalma puses.

Lūdzam būt uzmanīgiem un sekot  satiksmes organizācijas ceļa zīmēm!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *