Attēlam ir ilustratīva nozīme

No 1. marta tiks slēgti četri reisi maršrutā Tukums–Tume un Jaunpils–Rāvi–Jaunpils

Ņemot vērā, ka Tukuma 2. vidusskolas pārbūves darbi ir noslēgušies, no 2022. gada 1. marta tiks slēgts maršruta Nr.5558 Tukums–Tume reiss, kas Tukuma autoostā darbadienās tiek uzsākts plkst.7.55 un pieturā Tumes centrs – plkst.8.25. Savukārt sakarā ar būtisko pasažieru skaita samazināšanos maršruta Nr.5261 Jaunpils–Rāvi–Jaunpils autobuss, kas no pieturas Jaunpils darbadienās izbrauc plkst.6.50 un 15.50, pasažieru pārvadājumus vairs nenodrošinās (tādējādi arī maršruts tiks slēgts).

Autotransporta direkcija aicina iedzīvotājus izmantot sabiedriskā transporta pakalpojumus un paņemt biļeti par savu braucienu, atgādinot, ka statistiku par reisa pieprasījumu veido pasažieriem izsniegtais biļešu skaits. Par konstatētiem biļešu tirdzniecības pārkāpumiem pasažieri var ziņot mūsu kontrolieriem jebkurā diennakts laikā, sūtot īsziņu vai zvanot pa tālruni 27776621.

Komentāri

  1. Forši, pievienoja Tukumam un tagad “atgrieza” no centra, lai lauķu ar savām sūdzībām nebrauc pie lielajiem priekšniekiem

    1. Nebūtu ,,lauķi”,Tukums būtu vēl lielāka bedre nekā patreiz!Tā jau uz ielām nogalēs izskatās kā pēc atomsprādziena.Ja nebūs kas iebrauc Tukumā,tad vispār te vieni nāliķi tik klejos!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *