Nedēļas nogalē aicina uz ikgadējo Karogu braucienu Tukumā!

Jau šajā nedēļas nogalē, 12. maijā, ar vērienu notiks «Latvijas karogu brauciens». Tradicionāli tas norisināsies arī Tukumā un šoreiz ar koncertu, dažādām aktivitātēm tā noslēgumā.

Pasākuma norise: 12. maijā no 12.00 notiek pulcēšanās Pauzeru pļavā. Brauciena starts pulksten 13.00, kad auto un motobraucēji, kas savus braucamos noformējuši ar Latvijas karogiem, dodas izbraucienā pilsētā. Noslēgums –  atkal Pauzeru pļavā, kur paredzētas aktivitātes bērniem un pieaugušajiem, kā arī koncerts, kurā uzstāsies novadniece Samanta Tīna, Gatis Mūrnieks, DJ Jecis, un sieviešu vokālais ansamblis. Plašāk par pasākuma norisi, tostarp arī par konkursiem dalībniekiem, iespējam uzzināt ŠEIT======>>>>>>>>>>>>>>>
Jāuzsver, ka Karoga brauciena mērķis ir atgādināt, ka arī šodien iespējama latviešu tautas vienotība, visiem kam sirdī ir patriotisms pret tēvu zemi, Latviju kā valsti un Latviešu valodu.
Karogu brauciena laikā automašīnas (un motocikli) brauc kolonnā ar paceltiem vai piestiprinātiem Latvijas karogiem.

Komentāri

 1. Nu jabrauc..jo karogs ir vienigais kas palicis pari no muusu neatkaribas un brivibas..kas vairs pieder latvijai zemes uznemumi izpardoti arzemem..bet takaa mezi izcirsti ari karoga kaati driz bus japerk aiz trejdevinam zemem.jo mus komandee briseles un aizokjeanijas kungi…ak latvieti…tev vel ir karogs…tavs karogs.

  1. Ibio mio.es ari nejutos briva jo man ir liegta varda briviba..bet es milu latviju..jo ta ir vienigaa vieta uz pasaules kas pieder man un manai tautai..neatkaribai un brivibai ir jabut nevis uz papira bet gan realaja dzive..ta luk milie draugi…lai visiem jauks pasakums.

 2. Vispar jau tukuns var lepities ar kulturas darbiniekiem…tadu pasakumu nav nekur latvijaa….es jau ari piedalitos…bet diemzel man ir tik daudz darba.un esmu no leismales..zemite atkal slapja un nevar kultivet…bet sipoli spainii gaida..darzs jastada….bet karodzins man stav bufetee…bet pats galvebais lai tas dzivo musu katraa dveselee un atminas kad latvija patiesam bija heatkariga un briva no visadiem kungiem.

  1. Skolnieciņš saka: 08.05.2024 08:08 Neizliecies par mani. Un izbeidz marginalizēt dievturību. Tev taču neviens nestāv ar pielādētu pistoli pie deniņiem un neliek zagt manu pseidonīmu (segvārdu). Tad nedari to. Pretējā gadījumā tu esi garīgi slims indivīds, kam nav ko darīt, kā vien riebeklības internetā rakstīt.

    1. Mizla saka: 09.05.2024 10:23 Uzraksti to man TAP portāla Sabiedriskās apspriešanas sadaļā publiski. Nevis kā anonīma fiziska persona, bet ar savu īsto vārdu un uzvārdu. Visi anonīmie interneta drosminieki rakstīt ko TAP portālā dikti baidās. Tad varbūt tu vari iztikt internetā bez riebeklībām pavisam???

 3. Kaeogu brauciens ir laba lieta, bet ar to kontingentu kas parasti savācas Tukumā – nav vēlmes vispār piedalīties…

 4. Es tomer laidisu uz tukumu man atjal.patik tas kontingents…es ari esmu no taa. Vienkarsa lauku sieva..es gribetu nobildeties ar kadu smuku tukumnieku ar karogu rokaa…a pec tam abi aiziedu uz kafuzi par goduu svetkiem konjacinu ieraut…

 5. Adelitei apnikusas muuzigas problemas..un es velos izklaideties..man juus pargudrie lohi esiet apnikusi un tuulit atblokejiet portalus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *