Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus iemūžināt ASV Bruņoto spēku gaisa kuģu pārlidojumu virs Rīgas

Šodien, 16. jūnijā divi ASV Gaisa spēku 5. paaudzes iznīcinātāji “F-35 Lightning II” un viens gaisa tankeris “KC-135” Baltijas valstu gaisa telpā veiks lidojumu ļoti nelielā augstumā.

Pārlidojuma mērķis ir demonstrēt ASV Bruņoto spēku spējas un apņēmību garantēt NATO sabiedroto valstu Baltijas reģionā drošību un aizsardzību.

 1. jūnijā lidaparāti vispirms pārlidos Tallinas līča krastu, Igaunijā, tad lidos virs Vanšu tilta un Rīgas pils, Latvijā un lidojuma maršruts noslēgsies pārlidojot Katedrāles laukumu Viļņā, Lietuvā.

“F-35 Lightning II” un “KC-135” pārlidojums virs Rīgas būs redzams no plkst. 15:45 līdz 16:15.

Nacionālie bruņotie spēki aicina Latvijas galvaspilsētas iedzīvotājus un viesus vērot, fotografēt un filmēt ASV militārās aviācijas pārlidojumu virs Rīgas un publicēt sociālajos tīklos, atzīmējot Latvijas armijas sociālo mediju kontu @Latvijas_armija.    Aicinām iedzīvotājus ar sapratni izturēties pret to, ka pārlidojums var tikt atcelts nelabvēlīgu laikapstākļu dēļ.

Komentāri

 1. a ko nesagaidīt,ja valsts galvenās amatpersonas ir ārvalstnieki,kam takš jāizrāda sava pateicība maizes tēviem-kā kādreiz austrumu kaimiņu tankus sagaidījām tā tagad rietumu?…vēsture atkārtojas?!

  1. Tagad ari sievietes izvaro tie rietumu kaimiņi???cilvēkus deportē???zemes atņem???Joprojām jūtos brīvs,svinu valsts svētkus,rakstu un dziedu par ko gribu!!!Salīdzināji dienu pret nakti!!!

   1. Pats saprati,ko samurgoji-īstenā kalpa dvēsele,ka tik kādam kungam ielīst ….,tādi ar pirms astoņdesmit gadiem tankus ar ziediem un karodziņiem sagaidīja,pat pāris gados paspēja i austrumu tankus i vācu tankus apsveikt…ritīga banānu republika joprojām palikusi,kur vāciets ar amerikāni galvgalī tautas likteni izlemj

   1. Veselības ministrija brīdina, Parasha Today skatīšanās kaitē mentālajai veselībai.

 2. Acīmredzot, latvieši savu valsti vadīt nespēj, ja tas jādara ārvalstīs augušiem latviešiem. Mums ir zema izglītības sistēma un saprašana arī. Svešvalodu zināšanas švakas. Aplūkojiet LR vadošo augstskolu reitingus un viss būs skaidrs.

 3. Šie ārzemju latvieši pie varas ir jau 32us gadus.Vai tad pa šo laiku nevarēja pacelt izglītības sistēmu normālā līmenī?Varbūt negrib,jo muļķus vieglāk vadīt un kontrolēt

  1. 32 gadus valsti vada vismaz ārzemju latvieši,nevis kaimiņu valsts kā bija pirms viņiem!

 4. Tā jau ir.Pie kājas,kas tev kakā uz galvas,bet lai tā tik nebūtu krievu kaka!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *