Pārplūdis ceļš pie Tīles

Lietus nedarbi Tukuma novadā/FOTO un VIDEO/

Kā ziņo «LSM», kopš pirmdienas vakara Kurzemi, Zemgali un lielu daļu Vidzemes skārušas stipras lietusgāzes, visvairāk nolijis Tukuma apkārtnē, liecina meteoroloģiskā informācija.

 

 

 

Celtnieku ielā Tukumā.

 

Komentāri

 1. Par izskalojumu pie Tumes dīķa varam pateikt paldies Komunālservisam TILDe – par to, ka laikus nenovērsa tur radušos problēmu, tur izskalojums jau vairāk kā nedēļu bija, taču neviens nelikās ne zinis, uzlika mietiņus informatīvi un viss ar to beidzās. Tagad, lai uzņemas atbildību un veic nu jau nopietnus remontdarbus.

 2. Ir jāsmejas par ākstiem, kuri visādos veido meklē adrenalīnu, lecot ar trosēm , rāpjoties pa virvēm, lielā ātrumā traucoties ar bembjiem , slēpojot stāvos kalnos utt.
  Bet te uznāk palielāks lietutelis, tā izrādās , ka adrenalīnķērājiem ir panika.
  Te viens āksts sapņoja, ka šis labprāt gulētu kopā ar lāci, arī ķertu adrenalīnu no lāča spēka un smakas.

  1. Vai tikai no tevis nenak lielaka smaka ka no laaca..tev mutite smird vairak ka laca pakalja

  2. Cik saprotu pašam nav iekša meklēt adrenalīnu, adrenalīns rodas rakstot burtus uz klaviatūras:-), un kāda starpība mašīnas zīmolam, adrenalīnu var noķert ar jebkuru auto, ja māk braukt.

 3. Nu šito tak gadiem neviens nav mēģinājis sakārtot,tāpat kā stāvlaukumu pie poliklīnikas noveļ vainu viens uz otru.Un jēgas nekādas.

 4. Helou Vietèjà Vara!Kaut’kur kaut’kad tika remontètas ielas,kà arì iztèrèti Nodokļu maksàtàju naudiņa.Vai Jums neliekas,ka slikti padarìts darbs nav padarìts darbs, un tas ir jàpadara lìdz galam?! Šeit ar šo jautàjumu jau vairàkus gadus nav kaut’kas kàrtìbá!?!

  1. Jā, rokam vaļā visas ielas un liekam resnākas trubas iekšā, būs labi iztērēta nauda un laiks! 😀

   1. Cik tu esi gudrs :))))) te politika jaiet pajoliņ:)))))
    Starpiba bav nekada vai tieva vai resna truba, ja aka ir viena tad viņa atri piepildas!!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *