LTV1

Latvijas valsts prezidents – Egils Levits

Šodien, 29. maijā notika Saeimas ārkārtas sēde, kurā tika vēlēts Valsts prezidents.

Šodien, 29. maijā notika Saeimas ārkārtas sēde, kurā tika vēlēts Valsts prezidents. Prezidenta amatam bija izvirzīti trīs kandidāti un pirmo reizi Valsts prezidenta vēlēšanas notika atklāti ar vēlēšanu zīmēm. Ar 61 balsi par Latvijas valsts prezidentu tika ievēlēts Eiropas Savienības tiesas tiesnesis Egils Levits. Tiesībsargs Juris Jansons saņēma 8 balsis, bet Saeimas deputāts Didzis Šmits 24 balsis.

Komentāri

 1. Protams, kur nu bez ķengāšanas un apsaukāšanās.Tad jau Slocenei jāsāk tecēt pretējā virzienā…

 2. Vajag par prezidentu iecelt (par ievēlēšanu to nosauks tikai plānprātiņš) Latvijā cienītu un tās labā daudz ko paveikušu Latvijas pilsoni, tad tauta to uztvers ar cieņu. Šobrīd tauta, redzot varas pastrādāto kārtējo nekrietnību, pret notikušo izturas pat pārāk toleranti.

 3. Egils Levits ir viens no nozīmīgākajiem 21. gadsimta latviešiem. Viņš ir mūsu tautas likumīgais prezidents. Viņš ir Latvijas patriots. Ar savu drosmi un centību viņš iedvesmo dažādu nozaru studentus sasniegt pasākumus. Pavadot savas darba gaitas Rīgas pilī, Prezidenta kungs veic ļoti nozīmīgu darbu tautas labā. Egils Levits godpilni pārstāv Latvijas un latviešu tautas intereses visā plašajā pasaulē. Lai arī šogad 4. maiju aizēno Covid-19 pandēmija, tomēr nezaudēsim ticību labajam. Uzvilksim kaklā pērkonkrustu. Iedegsim tumši zilu svecīti uz dzīru galda. Aizlūgsim visvareno Pērkonu – Debesu Tēvu par mūsu tautas prezidentu. Lai visvarenais Pērkons – Debesu Tēvs svētī mūsu tautas varoni Egilu Levitu!
  Ar mīlestību pret Tēvzemi, Skolnieciņš no Pokaiņu meža
  ©Skolnieciņš 1999-bezgalība 🙂
  Skolnieciņš® ™Skolnieciņš
  Latvju Dievi mūžam viedi.
  #Latvija #LatvijasRepublika #brīvība #demokrārija #4.maijs #EgilsLevits #ValstsGriba #patriotisms #latvietība #dievturība #latviskums #LatvjuDievi #Pērkons #Laima #Māra #VeļuMāte #ZemesMāte

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *