attēlam ir ilustratīva nozīme

Latvijā skolas saņēmušas identiskas draudu vēstules

Aptuveni 300 mācību iestādē visā Latvijā (arī Tukuma novadā) šodien saņēmušas identiskas e-pasta vēstules par iespējamiem drošības riskiem, vēstī lsm.lv. Valsts policija norādījusi, ka iedzīvotājiem nav pamata satraukumam un draudu līmenis tiek raksturots kā zems.

Zināms, ka e-pasti bijuši krievu valodā. Valsts policija vērš uzmanību, ka satraukumam nav pamata.

 Šāda veida e-pasti Valsts policijas redzes lokā nonākuši arī iepriekš, kad dažādām iestādēm, pat simtiem adrešu, ticis sūtīts identisks teksts, līdzīgi kā šoreiz. Valsts policijā šādos gadījumos ir izstrādāti precīzi rīcības algoritmi, kuros skaidri definēta rīcība un riska līmeņa novērtējums.
Policijas rīcībā esošā informācija saistībā ar šo gadījumu liecina, ka e-pasti apzināti izsūtīti no viena adresāta un, izvērtējot visus apstākļus, šie ir vērtējami kā zema riska līmeņa draudi un iedzīvotājiem nav pamata satraukumam. Kā ierasts Valsts policija veic ierastās drošības pārbaudes mācību iestādēs un ir saziņā ar skolu personālu par nepieciešamo rīcību. Valsts policija šos gadījumus vērtēs kriminālprocesa ietvaros.
Valsts policija atgādina, ka par apzināti nepatiesa paziņojuma par sprāgstošas, indīgas, radioaktīvas vai bakterioloģiskas vielas vai materiālu vai spridzināmās ietaises ievietošanu vai novietošanu paredzēta kriminālatbildība.

Komentāri

 1. A kapec policija nesniedz informaciju no kuras valsts tiek izsutitas tas vestules? Jo Lietuva un polija ari tas pats ir, bet tur gan uzrakstija no kuras tieši valsts tika izsutita ši viltus info.
  Tulit Skolnieciņš mums atri paskaidros visu :))))

 2. Nav jābūt gaišreģim vai izmeklētājam lai pateiktu, kura interesēs ir radīt haosu un sajukumu, un visu laiku ar to nodarbojas.

  1. Piedod bet kādreiz dabūsi pa vāpli,es esmu 50%krievs un šīs valsts patriots,zinu 100% krievus kas atbalsta mūsu Latviju,bet tu esi provokators un starprasu naida cēlējs,uzmanies kolobrant tu esi tāds pats patriots kā es ASV prezidents,mūdzis tu ne skolnieciņš

  2. Tie kas dienējuši psrs armijā par ukriem vissūdīgāk atsaucās ,necienīja šos īpaši,baltieši bij cieņā

 3. Skolnieciņš :))))) a Ukri nezin krievu valodu??? Tev jabeidz TV3 ziņas skatities, tur galviņa putra jau :)))) Poļi un Lietuvieši izsekoja ka no Ukriem nak ziņas a Skolnieciņam pie visa krievi vainigie :))))

  1. Ansis saka: 11.10.2023 11:57 Kāds sakars te ar Ukrainu un ukraiņiem? Reāli. Tu Ukrainu piemini te, lai kārtējo reizi par Ukrainu paņirgātos???

 4. Trallināt ukraiņus. Tagad trendā Gazas sektors! Mēs-progresīvi domājošie visi pārdzīvojam par izraēlu!

  1. Skolnieciņš saka: 11.10.2023 15:47 Tu esi segvārdu zaglis. Varbūt pietiks izlikties par mani? Tas nav smieklīgi.

 5. Mail.ru un Yandex.ru cenšās. Viņiem pat draudu vēstules priekš latviešiem sacerēt nav žēl. Izsaku līdzjūtību kādas krievijas troļļu fermas troļļiem. Neviens latvietis no jums nebaidās.

 6. Kroplie rašisti sēj bailes ar viltus draudiem. Pēdējais laiks ķērties pie problēmas un attīrīt Eiropu no orkiem!

 7. Vakar skolas, šodien jau bērnudārzi, rīt iespējams veco ļaužu pansionāti, gluži tāpat kā Ukrainā, Krievijas potenciālie mērķi ir civilie objekti.

  1. Ir tāds likums, kuru krievija neņem vērā, ka nekad neaiztiec pat sava ienaidnieka bērnus, jo par to tevi pašu saraus gabalos.

 8. 100% Tā bija Putina pavēle! Savādāk pat būt nevar! visi mani svētā zariņa rituāli norāda tieši par to!

  1. Skolnieciņš saka: 11.10.2023 16:18 Aizveries, segvārdu zagli. ”visi mani svētā zariņa rituāli norāda tieši par to!” kas, lūdzu? Izbeidz mani nomelnot un izsmiet.

  2. Tava putra nevienu neinterese lašara….
   Paņem aliņus un sedi klusiņa uzsit ķepiņa, iedzer drosmei

   1. Ansis saka: 11.10.2023 20:06 Kāpēc neinteresē? Ja tev neinteresētu, tad tu mani nelamātu ar krievu žargonvārdiem. Vēstules tika sūtītas krieviski. Tālāk vēstuļu saturu var paanalizēt kopā ar izskanējušajiem draudiem kremļa propagandas šovos. Te var saprast no kurienes saknes aug tām draudu vēstulēm.

 9. No mokseļu purviem atskanēja: tie neesam mēs, mēs tur neesam, mēs vienmēr esam humāni, kur pierādījumi, ka tie esam mēs.

 10. A kur pieradijumi?
  Polija ar Vaciju gan atri izsekoja hakeru tiklu kas nak no Ukriem caur visu pasauli.
  Bet tadiem putru galvam ka jus jau neko neieskaidros, jus maļat savu jo berniba krievs abižoja :)))) ipaši skolnieciņu noteikti seta dauzija Krievi tapec jau visos saitos kur nevajag reģistreties tur viņš savu putru raksta :)))) jau pat sevi sakat grauzt un nicinat deļ komentariem, un jus uzskatat sevi par Latviešiem?? Pat čigani dzivo draudzigak par jums.

  1. Ansis saka: 11.10.2023 20:02 Buča, Irpiņa, Mariopole, Bahmuta. Tur mira bērni, ukraiņu bērni. Krievu zaldāti vienkārši nosita ukraiņu bērnus. Kāpēc man būtu jādzīvo draudzīgi ar slepkavu tautu (domāts krievijas krievi)? Kāpēc man būtu jāpiebalso slepkavām (domāts krievijas krieviem)?

   1. Tu tur biji tu redzeji, tev ir pieradijumi ka tieši Krievi to darija? 2014 gads Odessa Ukri nodedzinaja dzivus 52 cilvekus, taja paša gada Maidana 480 cilvekus vienkarši noslepkavoja snaiperi no jumtiem Kijiva

    1. Ansis saka: 12.10.2023 08:05 Tīra kremļa propaganda no abizota krieva mutes.

 11. Elementari nostradamusa un vangas pareģojumus palasat un bus skaidrs kas bus nakotne!!! Jo vis piepildas kas bija teikts, un no ta neviens neaizbegs.

  1. Vanga ir bezspēcīgs cilvēks ar redzes invaliditāti, kuru KGB izmantoja kā savu ietekmes aģenti (čekas ziņotāju). Ar laiku pašai Vangai radās mentāla rakstura problēmas, viņa pati sevi sāka uzskatīt par svēto. Viņa kopā ar saviem radiniekiem par godu sev uzcēla pareizticīgu baznīcu, kura bija pārbāzta ar viņas (Vangas) ikonām. Bulgārijas pareizticīgo baznīca sākumā atteicās šo celti iesvētīt, jo baznīca Vangu uzskatīja par melno raganu un ķecerīgu, apsēstu sievieti. Man ir žēl šo cilvēku ar invaliditāti, kuru padomju vara izmantoja savās politiskajās spēlītēs. Mūsdienu Krievijas propagandas mašinērija izmanto Vangas tēlu savos mērķos. Kad Krievija nodirš Latviju un pārējo pasauli, tiek izmantots Vangas tēls. Esmu skatījies NTV Mir ziņu sižetus un raidījumus, tāpēc es zinu, ko runāju. Pēc Krievijas propagandas mašinērijas domām, Vanga ir pareizticīgo baznīcas svētā. Tad kāpēc mums ir vajadzīga šī KGB aģente? Es labāk praktizēju dievturību un ticu Latvju Dieviem, nekā Krievijas propagandas mašinērijai.

   1. Ir kāda tēma, par ko tev kīnokropļa un pusmērkaķa krustojumam nav kas iedirš..ms?

 12. Jaaaa skolnieciņam vis ļoti bedigi ar to galvu…. tev jabeidz dzert, netaisi kaunu Latviešu tautai.

 13. Ko tas krievelis Ansis tik vāji, vajag ņemt kremļa metodiskos norādījumus, ja tiek šauts pa Ukrainas infrastruktūru, tad ukraiņi paši šauj, ja Latvijas skolām sūta draudu vēstules, tad latvieši paši tās sūta.
  Ansis vienu dienu ir Ansis, citu dienu ir Leduspuķe, ar vienu vārdu sakot īsts transvestīts sevis meklējumos.
  Man tev ir laba ziņa, drīz būs Covid vakcinācija, bet tu varēsi izmantot savas tēvzemes Sputnik, kuram anagavno ņet un slavēja bunkura kuilis.

 14. A tu realitate vari man to acis pateikt PETUHS?!
  vai tik drukat skaisti proti, biju un bušu Latvietis un tads smirdigs PETUHS ka tu nenoteiks kas kam ir jadara!

 15. Ukraina nekapitulēs, kapitulēs Krievija, jo ukraiņi lēnā un nesteidzīgā tempā, taupot savus cilvēkus, būs samaluši gandrīz visus krievu jaunos cilvēkus, ko bez apmācības Putins met pret kaujās rūdīto Ukrainas armiju. Pirmie situācijas bezjēdzīgumu apjēdza Prigožina gaiļi un jau pēc pirmajām sadursmēm, saņēma drosmi un no kaujas lauka aizbēga. Kad krievs parastais, apjēgs, ka viņš savu dzīvību atdod, lai sargātu savu apzadzēju pilis un naudas pagrabus, būs jau par vēlu, Krievija, kā valsts būs neatgriezeniski sairusi, kremļa barveži ar visu naudu aizmauks uz Argentīnu, bet cilvēks parastais paliks pie sasistas siles.

 16. Es lasu šos murgus un man jautajums NTZ redakcijai! Jus vispar kontrolejiet komentarus?! Man ka Latvietim nav patikami ka viens mudaks taisa kaunu visai nacijai un ipaši Tukumam ( skolnieciņš) pec viņa tekstiem var teikt ka Tukuma idioti vien dzivo!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *