Attēlam ir ilustratīva nozīme FOTO: Armīns Janiks, Aizsardzības ministrija

Kurzemes piekrastē notiek militārās mācības

14. un 20. jūlijā Dienvidkurzemes novada Vērgales pagastā, Šķēdes militārajā poligonā Latvijas un sabiedroto bruņoto spēku karavīri pilnveidos iemaņas kaujas šaušanā pa virsūdens mērķiem.

Mācību mērķis ir stiprināt Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto spēku savstarpējo sadarbību un trenēt jūras netiešā uguns atbalsta pieprasīšanas procedūras.

Kaujas šaušanas laikā Šķēdes militārajā poligonā uguns atbalsta novērotāju grupas veiks netiešā uguns atbalsta treniņus – netiešā uguns atbalsta pieprasīšanu no sabiedroto spēku karakuģiem.

Mācībās piedalīsies karavīri un zemessargi no Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes un Zemessardzes, kā arī Jūras spēku,  NATO paplašinātās klātbūtnes Latvijā kaujas grupas, ASV un Itālijas bruņoto spēku karavīri.

 

Iedzīvotāju ievērībai!

 

Kurzemes piekrastē notiks intensīva Latvijas un sabiedroto karavīru un militārās tehnikas pārvietošanās, kā arī Latvijas gaisa telpā lidos militārie gaisa kuģi.

Nacionālie bruņotie spēki aicina iedzīvotājus ar izpratni izturēties pret militārajām mācībām, jo tās ir vērstas uz mūsu valsts aizsardzības spēju uzlabošanu un reģionālās drošības stiprināšanu.

Komentāri

  1. “Sabiedrotie” droši var doties piecūkot savas dzimtās jūras un pļavas. Esmu pret manas valsts apdraudējumu.

    1. Adriatico, lūdzu, neapmelo Latvijas armiju un Latvijas sabiedrotos! Labāk papēti to cilvēku biogrāfijas, kuri piemēsloja Baltijas jūru ar baltā fosfora pikučiem. Visi viņi bija komunisti (sinonīms krievnacistiem; rusnacistiem), visi viņi bija krievi. Krievijas krievi.

      1. Nepieciešami pierādījumi?! No iepriekšējiem manevriem saglabāti plastikāta mēsli ar radaru slāpēšanas pildījumu, kas biezā slānī pārklāja Jūrkalnes pludmales smiltis. Šiem kariņa spēlmaņiem neveiksmīgas sakritības rezultātā tajā laikā pludmalē atradās Latvijas zinātnieku grupa, kuri pētīja jūras bioloģiskā piesārņojuma cēloņus, un še tev – ups.

  2. Par ko satraucas vate, NATO militārās mācības notiek NATO dalībvalstī ne jau našā parašā.

    1. Bet maskavu tik un tā denacificēs. Maskavu neglābs ne kf armija, ne specvienība “vagner”, ne specvienība “ahmat”. Visi kara noziedzinieki, kas līdz tam brīdim nodzīvos, tiks tiesāti Hāgas procesā (Hāgas tiesā). Bez izņēmuma. Dieviete Temīda man lieciniece!

  3. Paldies Dieviem, ka sabiedrotie sargā Latviju! Lai Latvju Dievi viņiem palīdz! Svētīgi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *