Kurzemē un Zemgalē uz grants ceļiem šķīdonis

Šorīt uz plkst. 6.30 sniegs Daugavpils un Balvu apkārtnē apgrūtina braukšanu pa valsts reģionālajiem autoceļiem. Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 7 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Uz vietējiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Vidzemē, izņemot Rīgas apkārtni, Latgalē un Tukuma un Saldus apkārtnē. Ceļi ar grants segumu ziemā tiek uzturēti ar piebraukta sniega kārtu.

 

Saglabājas neseno nokrišņu un atkušņa laikā ieviestie masas ierobežojumi uz grants ceļiem pārsvarā Kurzemē un Zemgalē. Transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti 96 grants ceļu posmos. Karte ar posmiem, kur noteikti ierobežojumi, atrodama šeit.

 

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

 

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs.

Komentāri

  1. Kad mums beidzot būs asfaltēti ceļi, vai tādi kā Igaunijā mazie ceļi akmentiņi ar saistvielu. Mums ir visnetīrākie ceļi, visrūsējošākās ( iesālītās) mašīnas, cik paaudzēm jāizmirst, lai mēs kaut mazliet pietuvinātos kulturālai dzīvei valstī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *