Jaunas biļešu cenas autobusiem un vilcieniem

Kā informē Autotransporta direkcija, no 1. aprīļa reģionālajā sabiedriskajā transportā spēkā stājas jauni tarifi. Tas nozīmē arī jaunas biļešu cenas autobusiem un vilcieniem Pierīgā, un arī transportam uz un no Tukuma.

Komentāri

 1. Nekaunības kalngals. Ierēdņiem naudiņas aptrūcies. 1.10 vietà 1
  .50. Kāpēc ne 2.00

  1. Kāds sakars ar ierēdņiem? Pārvadājumus realizē privātās firmas. Pietam pašvaldības dotē sabiedrisko transportu, lai biļetes būtu lētas. Tagad ir hiperinflācija. Un arī uzņēmējiem ir jāmaksā darbiniekiem algas. Visi grib dzīvot.

   1. Mums Latvijā ir apmēram 7% inflācija, kura ir viena no zemākajām ES un pat lēnām krīt. Hiperinflāciju esam izcīnījuši.

    1. Tie kas ceļoja pa eiropu un redzeja citas valstis zin ka Latvija ir viena no sudigajam valstim eiropa, ipaši galvaspilseta kura atpaliek ar infrastrukturu, tehnoloģijam un tiribu. Un visi zin cik miljardus eiropa ir aizdevusi Latvijai,! Pat Krievi dzivo 100 reiz labak par mums un Maskavu ar Rigu vispar salidzinat nevar

   2. Tarifus ne, kāpēc veido Satiksmes miinistrijā. Lūk no viņu mājas lapas, Sabiedriskā transporta padome: būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos Ādažu un Bauskas novados, 30 dienu biļetes reģionālajos autobusos ieviesīs līdz vasarai, pārskatīs bezmaksas autobusu maršrutu kritērijus.

 2. Vismaz tiem kam ir 3+ ģimenes karte tagad jāmaksā 0,06€ centi turp un atpakļ( TUKUMS-RĪGA) bet vienvirziena biļete 0,3€centi

 3. Varbūt Tukums tāpat kā Jūrmala var atbalstīt savus nodokļa maksātājus un atmaksāt braucienu izmaksas?

 4. Tukumam nav Jūrmalas budžeta. Tas tāds būtisks sīkums, kas traucē rīkoties kā Jūrmalai.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *