Gatavojies «Mājas kafejnīcām»!

Skaistā un vijīgā  Abava, sākumā vienmērīgi plūstot, bet starp Kandavu un Sabili tekot dziļā, skaistā, līkumotā senielejā ar dabas veidotām brīnišķīgām ainavām, aicināt aicina viesus 12. un 13. augustā baudīt 11 mājas kafejnīcu saimnieku un saimnieču īpaši gatavotos ēdienus un   iepazīt  kafejnīcu tuvumā esošos  dabas un aktīvās atpūtas objektus: Viesatas upesloku dabas un izziņu taku, Drubazu botānikas taku, Virsaišu ūdenskritumu, “Zviedru cepuri” ar Mīlestības taku un Vilku kalnu, Kandavas vecpilsētu ar Promenādi, Kandavas kartodromu un Kandavas Lauksaimniecības tehnikuma stadionu.

 

“Mājas kafejnīcu dienās” novadi, pagasti, pilsētas un ciemi aicina apmeklētājus izbaudīt vietējo kulināro piedāvājumu, iepazīstot arī to tradīcijas un kultūru.

11 Mājas kafejnīcu “Garšas Abavas lokos” piedāvājumi šeit:

 https://www.canva.com/design/DAFo_WeMWeI/q8C1vQw-wqBpLrm1GB2ASA/view?utm_content=DAFo_WeMWeI&utm_campaign=designshare&utm_medium=link&utm_source=publishsharelink

Vairāk info par kafejnīcām: https://majaskafejnicas.lv/galamerki/garsas-abavas-lokos/

https://www.facebook.com/abavaskafe

http://www.kandavaspartneriba.lv/garsas-abavas-lokos/

 

Komentāri

  1. Make money online from home extra cash more than $18000 to $21000. Start getting paid every month Thousands Dollars online. I have received $26000 in this month by just working online from home in my part time. every person easily do this job by.

    just Open This Website…..> rb.gy/fvvgx

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *