Būs labdarības pasākums Jaunpilī

23. augustā no 19.00 Jaunpils pils laukumā notiks grandiozs labdarības koncerts “Ar mūziku pret vētru” Jaunpils pils, Jaunpils baznīcas un mājsaimniecību atjaunošanai.

Šī gada 7.augustā Jaunpils pils, Jaunpils baznīca un daudzas Jaunpils mājsaimniecības smagi cieta no vētras un krusas. Jaunpils pilij tika izpostīts vēsturiskais dakstiņa jumts, izsisti visi Dienvidu spārna logi, kā arī smagi cietusi pils fasāde un Dzirnavu ēkas. Šajā sakarā pils saime ir uzrunājusi māksliniekus, kuri ir uzstājušies pilī ar aicinājumu uz labdarības koncertu.

Aicinājumam, bez kavēšanās, ir atsaukušies tādi mūziķi kā Andrejs Osokins, Vestards Šimkus, Igo, Olga Rajecka, Ieva Akuratere, Ineta Rudzīte, Varis Vētra, Ēriks Upenieks, Daumants Kalniņš, Kristīne Zadovska, Mārtiņš Kanters, Valters Pūce, Dainis Tenis, Normunds Rutulis, Zane Dombrovska, Dita Lūriņa, Egils Melbārdis, Rihards Saule un tādas mūzikas grupas kā “Dzelzs Vilks”, “Kričevic Band-a”, brīvās gribas ansamblis “Stiprās Sievas”, etnogrupa “Ogas”, aktieru ansamblis ILGA, viduslaiku mūzikas grupa “Trakula”, grupas “Ginger Band”, “De Speakable” un “Atspulgi” un citi mūziķi.

Aicinām ikvienu atbalstītāju, draugus, labdarus, līdzcilvēkus, jaunpilniekus un novadniekus ar savu klātbūtni pagodināt labdarības koncertu un ziedot, lai senā pils atkal var uzņemt

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *