Bezmaksas vilcienu reisi svētkos

“Pasažieru vilciens” aicina XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku dalībniekus kā pārvietošanās līdzekli svētku nedēļā izmantot vilcienu, jo no 2. līdz 10. jūlijam Rīgā un Pierīgā jeb vilcienu maršrutu shēmas A un B zonā jebkurā virzienā svētku dalībnieki drīkst braukt bez maksas.

Ja svētku dalībnieki vilcienā vēlas pārvietoties vilciena maršrutos zonās, kas ir aiz pieturas punktiem “Lilaste”, “Vangaži”, “Pārogre”, “Cena” un “Vaivari”, tiks piemērota standarta braukšanas maksa konkrētam maršrutam.

Bezmaksas vienreizējās biļetes atsevišķi katram braucienam svētku dalībnieki var iegūt “Pasažieru vilciena” tīmekļvietnē www.pv.lv un mobilajā lietotnē, kā biļešu veidu izvēloties “Dziesmu un deju svētku dalībnieka biļete”, Mobilly lietotnē, biļešu kasēs dzelzceļa stacijās vai vilcienā pie konduktora kontroliera, uzrādot Svētku dalībnieka karti. Lūdzam ņemt vērā, ka tiem, kuri vilcienā iekāps ar iepriekš izņemtu biļeti, konduktors kontrolieris lūgs uzrādīt arī Svētku dalībnieka karti.

Satiksmes ministrijas rosinātos grozījumus normatīvajā regulējumā, kas dod iespēju XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku laikā to dalībniekiem bez maksas pārvietoties ar vilcienu Rīgas teritorijā, Ministru kabinets atbalstīja 2023. gada 1. jūnijā.

Komentāri

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *