Baznīcu nakts pasākumi Tukuma novadā

Nedēļas nogalē, 27. maijā, daudzviet Latvijā un arī mūsu novadā norisināsies Baznīcu nakts pasākumi.

 

Vānes dievnams 27. maijā būs atvērts no 10.00 līdz 24.00. Kopīga Tēvreizes lūgšana – 21.00.

Sātu baznīcā 27. maijā no 17.00 līdz 21.30 – fotoorientēšanās, lūgšanas, sarunas pie tējas tases, 21.00 – kopīga Tēvreizes lūgšana.

Lestenes baznīca būs atvērta no 18.00 līdz 24.00; 18.00 tiks atklāts teologam Haraldam Biezajam veltīts piemiņas akmens pie baznīcas; 18.45 būs Baznīcu nakts koncerts ar Ingunas Grīnvaldes klavieru klases audzēkņu un absolventu piedalīšanos; 21.00 – kopīga Tēvreizes lūgšana. 21.15 – sarunas ar mācītāju Jāni Saulīti.

Tukuma evaņģēliski luteriskā baznīca 27. maijā no 18.00 līdz 21.30 aicina apmeklēt skaisto 17. gadsimta vidus Dievnamu, uzkāpt zvanu tornī un izstaigāt Fīrekera gāti. Šajā vakarā būs iespējams apskatīt tuvāk arī senās altārgleznas, kūrfirstu Bībeles un Svētā Vakarēdiena kausu baznīcas sakristejā.

Ķemeru Evaņģēliski luteriskā baznīca atvērta no 10.00 līdz 24.00; zvanu zvanīšana – 12.00, 18.00 un 22.00; 15.00 – Emīla Dārziņa mūzikas skolas  audzēkņu koncerts; 18.00 – vīru kora «Tēvzeme» un Tukuma kultūras nama jauktā kora «Vanema» koncerts Dziesmu svētku un vasaras noskaņās; 21.00 – kopīga Tēvreizes lūgšana.

 

Plašāk par pasākumiem ŠEIT=========>>>>>>>>>>>>>>

Komentāri

 1. Senāk tagadējās Palestīnas un Izraēlas teritorijā dzīvoja septiņas tautas – kānaānieši, hetieši, amorieši, ferisieši, chīvieši jebusieši – līdz brīdim, kad ebreju cilts Dievs Jahve ebrejiem apsolīja piena un medus upes. Mozus otrā grāmata (saukta EXODUS) 3. nodaļa 8. rindkopa: «Es esmu nolaidies, lai viņus izglābtu no ēģiptiešu rokām un tos izvestu no šīs zemes uz labu un plašu zemi, kur piens un medus tek, kānaāniešu, hetiešu, amoriešu, ferisiešu, chīviešu un jebusiešu zemi.». Un ebreji sekoja ebreju cilts Dieva Jahves norādījumiem ar fanātisku degsmi. Mozus piektā grāmata (saukta DEUTERONOMIUM) 21. nodaļas 16., 17. un 18. rindkopa: «Turpretī no šo kaimiņu tautu pilsētām, ko tas Kungs, tavs Dievs, tev dos tavās rokās, tev neko nebūs atstāt dzīvu, kam vien ir dzīva dvaša. Bet iznīcības lāsta piepildījumā tev ir jāiznīcina hetieši un amorieši, kānaānieši un ferisieši, hīvieši un jebusieši, kā tas Kungs. Tavs Dievs, tev ir pavēlējis. Lai tie jūs neiemācītu atdarināt visas tās negantības, kas tiem piemīt, un ko tie dara, kalpodami saviem dieviem, ka jūs neapgrēkotos pret to Kungu, savu Dievu.». Mozus otrajā grāmatā (Toras piecu grāmatu cikla otrajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve ebreju tautai sola labu zemi un pārticību, bet jau Mozus piektajā grāmatā (Toras piecu grāmatu ciklu noslēdzošajā grāmatā) ebreju cilts Dievs Jahve aicina ebreju tautu veikt veselu septiņu tautu genocīdu – totālu iznīcību. Un ebreji tam piekrīt, un ebreji to izdara. Rabīns Mozus neizsaka it nekādu sašutumu par šādu cietsirdīgu un prātam neaptveramu rīcību. Rabīnu Mozu viss pilnībā apmierina.

 2. Kāds pārsteigums, mežoņu kulta sektants Palīgpagāns klāt!
  Tūlīt jāgaida viņa dvīņubrāļa komunistu sektanta parādīšanās.

  1. Komunists es neesmu, jo es uzskatu komunismu par noziedzīgu un cilvēcei kaitīgu ideoloģiju. Es nosodu maskavas kremļa komunistus. Bet kas ir slikts daudzdievībā? Es godāju senos Dievus un senās Dievietes. Bet ebreju folkloru nē.

   1. Ir vēl trakāk, jo esi mentālais komunists līdz matu galiņiem, no tevi pa gabalu nāk lūzera cibiņa smārds.
    Kurš tad visu laiku lielās ar savu lumpeņa izcelsmi un savu nabadzību, kā arī skatās citu naudas makos un nolād veiksmīgos.

    1. 2023 saka: 27.05.2023 07:28 Kāpēc lūdzeris cibiņš? Es studēju un nākošgad man būs diploms. Visticamāk ar lielu C daļas kredītpunktu skaitu, ampēram 80KP apmērā. Citiem jauniešiem piecgadīgās programmas skaitās maģistrs. Es neesmu vainīgs, ka Leonīds Ribickis gadā pelna ap 300 000 eiro bruto [skatīt L.Ribicka valsts amatpersonas deklarāciju]. Jaunais RTU rektors būs tāds pats. Es neesmu vainīgs, ka kojas Laimdotas ielā 2A nav remontētas. Es neesmu vainīgs, ka LU Ķīmijas fakultātē ikgadu diplomu iegūst ap 50 jauno ķīmiķu, bet RTU savus ķīmiķus-dabaszinātniekus izdzen līdz 3. kursa pavasara semestrim, bet ķīmiķus-inženierus paretina līdz 20 studentiem. Mana kļūda bija, ka es nepareizi izvēlējos sākotnējo studiju programmu. Mani apmuļķoja RTU buklets ar 105 budžeta vietām ķīmijas jomā, man neviens neteica, ka tur būs ap 20 absolventiem. Vel es pa vasarām strādāju, tā vietā, lai mācītos, piemēram, angļu valodu līdz C2 līmenim. Tās ir manas kļūdas. Vītolu fonds mani kā skolēnu atraidīja. Simtsgades stipendiju man atteica, lai gan mana vidējā atzīme bija 8 balles. Bet to piešķīra klasesbiedrenei ar vidējo atzīmi drusku virs 7. Tā sanāca. Es ceru, ka nākamgad mana augstskola man bezmaksas pielīdzinās manus inženierzinātņu kredītpunktus tagad iegūtajiem. Budžeta vietu vairs nav, bet es rudenī atnesīšu izziņu par trūcīgā statusu. Man neko nebūs jāmaksā.

    2. 2023 saka: 27.05.2023 07:28 Mans tēvs veselību zaudēja pie būvzuzņēmēja-miljonāra, kurš nemaksāja nodokļus un neievēroja darba drošības noteikumus. Insulti un astma izdara savu. Tagad mans tēvs ir jau 5 gadus kā pensionārs, bet ar pensiju ap 450 eiro mēnesī pavilk studijas augstskolā ir grūti. Es ceru, ka RTU ieskaitīs man kā praksi 4KP apjomā to darbu, ko es strādāju, kad studēju RTU. Es neesmu vairs RTU students, bet man vajag papildus KP. Varbūt man visu pielīdzinās un es varēšu saņemt neakreditētu maģistra grādu.

 3. Un tieši tāpēc esam tik grūtā situācijā,ka kašķējamies ar savu tuvāko un resursiem bagāto kaimiņu izpatikdami aizjūras noziedzīgajam režīmam,kurs izproveocē un sponsorē vardabīgus konfliktus visās malās,lai tik palielinātu savu ieroču noieta tirgu.Nost ar kariņa-levita noziedzīgo režīmu!skolnieciņš@vezgalība

  1. Skolnieciņš saka: 27.05.2023 22:42 Jencītis takš ir Šļosera partijas biers no vienas antivakceru un valdības gāzēju sektas. Jencīšticīgais, vai tas esi tu?

  2. Japāna un Dienvidkoreja ir resursiem nabadzīgas valstis, bet toties tur cilvēkiem ir smadzenes un tāpēc ir attīstīto valstu topā.
   Kur noved draudzība ar vati, redzam pēc attīstības līmeņa Z.korejā, Eritrejā, Zimbabvē, Kubā un pašas rašas Tivā, Burjatijā, Tvarā, Kostromā utt.

 4. Skolnieciņš saka: 27.05.2023 22:42 Tu esi morāls kroplis. Kāds aizjūras režīms? Ko tu te muldi maskavas kremļa manierē? Maskavas kremlim un visiem maskavas kremļa atbalstītājiem vispār nav ētisku tiesību uz muldēšanu, jo krievija ir totalitārisms. Totalitārisms krievijā bija 20. gadsimtā, totalitārisms krievijā ir 21. gadsimtā. Problēmas nebūtu, ja paši krievi dzīvotu savā sulā, vārītos savā Ellē. Taču krieviem ir tendence savu ačgārno pasaules kārtību uzspiest citām tautām. ASV ir Latvijas sabiedrotā. Bet kas ir krievija? Agresorvalsts; ex.okupants.

 5. Skolnieciņš saka: 27.05.2023 22:42 Kā redzu, segvārdu zaglis ir šlosera atbalstītājs (domāts dižzaglis ainārs šlesers).
  Šlesers nu varēja gan klusi dzīvot un vel vairāk neapkaunot kristiešus, sadarījis tik daudz aplamību, krieviem jūrmalu pārdevis.Prezidents E.Levits ir gudrs cilvēks un pats atkāpās, jo redz īsto lietas būtību, kas ir kas.

 6. Provokators un viltvārdis agonijā ārdās,jo kāds atļāvies izteikt citu viedokli,netīkamu pastāvošajam noziedzīgajam jeņķu un anglo-sakšu režīmam. Šis pakalpiņš ar viltotu segvārdu visdrīzak ir aizsardzības resora un “cert”apmaksāts darbonis.
  Skolnieciņš īstais@bezgalīgais cīnītājs

  1. Skolnieciņš saka: 28.05.2023 09:14 Nu, tavs krievu dzimcilvēka skatījums uz pasauli ir manāms pa gabalu. Tu savā leksikā lieto tikai kremliniem saprotamus un tuvus jēdzienus, kurus normāli cilvēki, brīvajā, civilizētajā pasaulē nelieto. Un tu spried kremļa propagandas rāmjos. Tīri vēsturiski Latviju okupēja un anektēja krievija, nevis ASV, kurus tu apsaukā par jeņkiem, vai Lielbritānija, kurus tu apsaukā par anglo-sakšiem. Latviju okupēja un anektēja padomju krievija jeb padumjā krievija, kas bija reti draņķīgs, totalitārs veidojums. Slepkavas, meļi, dienaszagļi no maskavas kremļa vairākas paaudzes cēla komunismu, bet patiesībā viņi uzcēla GULAGU, kur cilvēki cieta, kur cilvēki mira. Un tagadējā krievija jeb putina krievija jeb fašistiskā krievija atkārto padomju krievijas jeb padumjās krievijas noziegumus pret mieru, pret pasauli, pret cilvēci. Un tu vel kaut ko muldi, lai tik attaisnotu krievijas zvērības.

  2. Skolnieciņš saka: 28.05.2023 09:14 Es esmu pagāns. Man nepatīk kristietība un ābramiskās (monoteiskās) reliģijas kopumā. Bet tā vietā lai diskutētu un paustu savu viedokli, tu zodz manu segvārdu, lai mani diskreditētu.

 7. Lūk, tāds ir vatenis:
  Pats zog, bet citus sauc par zagļiem.
  Pats slepkavo, bet saka, ka to dara citi.
  Pašam noziedzīgs puilo režīms, bet saka, ka citiem noziedzīgs režīms.

  Lai cik kaitinošs ir Skolnieciņš, bet viņš nav segvārdu zaglis kāds ir vatenis puilo fans.

 8. Kpēc asv neatbild par noziegumiem pret cilvēci bombardējot Dienvidslāviju, bez ANO piekrišanas iebrūkot un slepkavojot Irākā,par Libānā sponsorēto bandītu zvērībām un daudz citur? Kāpēc tāds klusums par to,ka Izraēla okupē Palestīnas teritorijas un regulāri apšauda nogalinot mierīgos iedzīvotājus, par Turcijas uzlidojumiem Sīrijas teritorijām?! Dubultmorāle?!
  Skolnieciņš@bezgalīgais un īstais

  1. Skolnieciņš saka: 28.05.2023 14:27 Tu esi neaptēsta margarita simonjana vai arī kāda cita krievu suņu meitene kā tatjana ždanoka. Nezodz manu segvārdu!

 9. Skolnieciņš saka:
  28.05.2023 17:40
  Nu re,patiesā viltus skolnieciņa intelekts un augsta kultūra parādās-īstas daiļrunības pērles sarakstīja dzērājatvases cienīgas
  Skolnieciņš@TM

 10. Skolnieciņš saka:
  29.05.2023 13:32
  Nu cik var bļaut par to nozagto segvārdu,paties debiloīds jeb īstens palīgskolnieks,kā sabojājusies plate vienu to pašu maļ

  1. Skolnieciņš saka: 29.05.2023 21:46 Neraksti manā vārdā. Bet tu jau esi kristietis. Kristieši pagānus ienīst un uz riebeklībām nav skopi.

   1. Lūdzies diktam dikti saviem pesteļu dieviem,lai netrāpies manā ceļā.
    Skolnieciņš@TM

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *