Attēlam ir ilustratīva nozīme

Autovadītāju ievērībai: uz galvenajiem autoceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi arī posmā no Tukuma līdz Usmai

Pēcpusdienā plkst. 16.30 atsevišķos valsts galveno un reģionālo ceļu posmos braukšanas apstākļi vēl aizvien ir apgrūtināti. Sniegotos ceļa posmus visas dienas garumā tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 94 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības. 

Ļoti apgrūtināta braukšana šobrīd ir pa vietējās nozīmes autoceļiem Cēsu, Jēkabpils, Rēzeknes un Ludzas apkārtnē.

 

Apgrūtināti braukšanas apstākļi uz valsts galvenajiem autoceļiem ir:

 

  • Ventspils šosejas (A10) posmā no Tukuma līdz Usmai;
  • autoceļa Jēkabpils–Rēzekne–Ludza–Krievijas robeža (Terehova) (A12) posmā no Rēzeknes līdz Zilupei.

 

Autovadītājiem ir jābūt īpaši uzmanīgiem, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot drošu distanci ar priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem.

 

Saglabājas neseno nokrišņu un atkušņa laikā ieviestie masas ierobežojumi uz grants ceļiem pārsvarā Kurzemē un Zemgalē. Transportlīdzekļa masas ierobežojumi ieviesti 106 grants ceļu posmos. Karte ar posmiem, kur noteikti ierobežojumi, atrodama šeit.

 

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *