Baiba Reinsone

Atklāj elektroenerģijas pārvades tīklu «Kurzemes loks»

Pūšot stipram rudens vējam un ik pa laikam smidzinot lietum, šodien, 11. septembrī, apakšstacijā «Tume» norisinājās elektroenerģijas pārvades tīkla «Kurzemes loks« atklāšanas pasākums. Tajā piedalījās ministru prezidents Krišjānis Kariņš, Eiropas Savienības Inovāciju un tīklu izpildaģentūras direktors Dirks Bekers (Dirk Becker) un uzņēmuma «Augstspriegumu sadales tīkli» valdes priekšsēdētājs Varis Boks.

Pūšot stipram rudens vējam un ik pa laikam smidzinot lietum, šodien, 11. septembrī, apakšstacijā «Tume» norisinājās elektroenerģijas pārvades tīkla «Kurzemes loks« atklāšanas pasākums. Tajā piedalījās ministru prezidents Krišjānis Kariņš, Eiropas Savienības Inovāciju un tīklu izpildaģentūras direktors Dirks Bekers (Dirk Becker) un uzņēmuma «Augstspriegumu sadales tīkli» valdes priekšsēdētājs Varis Boks. Viņš skaidroja, ka ar jauno 330kV līnijas loka noslēgšanu ir būtiski uzlabots mūsu valsts elektroapgādes drošums kā ikdienas situācijā, tā vētru gadījumā, kā arī novērsta līdz šim iztrūkstošā jauda Kurzemē, tādējādi palielinot iespēju veidot jaunus pieslēgumus.

Komentāri

  1. Pūrē arī pēc trijiem pazuda elektrība līdz vakaram. Šie tak solīja ka nebūšot problēmu!!!

  2. Tavs vecais čaiņiks izsita korķus, aizej uz paģiku paskaties sapuvušo sadales skapi un ieliec kārtīgu naglu. Tavs ieguldījums tava paģika puņķos.

  3. Pirmais komentētājs VA kāds vienotības līdzskrējējs,tik vajadzēja takš pilnu vārdiņu parakstīt,jo kā savādāk partijas dūži savus pirmrindniekus pamabīs

  4. Ja par katru pazudušās strāvas minūti būtu jāmaksā soda nauda tad problēmu ar atslēgumiem būtu mazāk…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *