Atkal aicina adīt Ukrainas karavīriem

Biedrība Tavi draugi sadarbībā ar Latvijas Pastu un biedrību Mēs Iecavai atsāk akciju «Adījumi» Ukrainas atbalstam, lai, tuvojoties aukstajam un drēgnajam laikam, turpinātu sniegt tik nepieciešamo palīdzību Ukrainas karavīriem frontē. Aicinām Latvijas iedzīvotājus ziedot visa veida un izmēra adījumus – jo īpaši nepieciešami silti cimdi, šalles, cepures un zeķes. Adījumus no šā gada 1. novembra līdz 2024. gada 1. februārim bez maksas iespējams nodot visās Latvijas Pasta nodaļās.

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā šī jau ir ceturtā akcija Adījumi Ukrainas atbalstam, kas ar biedrību Mēs Iecavai un Tavi draugi iniciatīvu norisināsies trīs mēnešu garumā, no 1. novembra līdz 2024. gada 1. februārim. Tuvojoties ziemai, nepieciešamība pēc siltiem adījumiem, jo īpaši karavīriem frontē, pieaug, tāpēc arī šīs akcijas ietvaros aicinām adīt visa veida izmēru cimdus, šalles, cepures un zeķes tieši pieaugušajiem.

 

Biedrības Tavi draugi pārstāve Beāte Bēvalde: “Liels paldies ikvienam, kurš iesaistās un iesaistīsies akcijā Adījumi Ukrainas atbalstam! Tas ir veids, kā varam paust atbalstu un sniegt praktisku iespēju karavīriem sasildīties – tuvojas ziema, aukstais laiks frontē ir ļoti skaudrs, tāpēc ikkatrs adījums tiek novērtēts un ir ļoti gaidīts.”

“Kampaņa Adījumi Ukrainas atbalstam ir daudz vairāk nekā sadarbība šo ziedojumu piegādē, tā ir iespēja arī Latvijas Pasta komandai paust nenogurstošu atbalstu iedzīvotājiem Ukrainā. Mūsu kolēģu vidū ir čakli adītāji, kas sirsnībā uzadījuši simtiem pāru zeķu, cimdu un citu adījumu, kā arī turpina to darīt, lai kaut nedaudz atvieglotu spiedīgos apstākļus, kādos atrodas Ukrainas aizstāvji. Aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju pievienoties, ziedojot un daloties informācijā par šo akciju, lai vairotu līdzcietību un palīdzētu tiem, kam tas vajadzīgs visvairāk,” pauž Latvijas Pasta valdes priekšsēdētāja Beāte Krauze-Čebotare.

 

Tāpat kā līdz šim, adījumus bez maksas iespējams nodot visās Latvijas Pasta nodaļās.

Latvijas Pasts akcijā ziedotos adījumus nogādās biedrībai Tavi draugi Rīgā, Ventspils ielā 50, k-3, no kurienes tos transportēs uz Ukrainu. Uz paciņas ar pasta nodaļā nododamo adījumu jānorāda: Akcija Adījumi, EKSPRESPASTS, Ziemeļu iela 10, Mārupes novads.

 

Kopš Krievijas iebrukuma Ukrainā norisinājušās jau trīs adījumu akcijas Ukrainas atbalstam. Pēdējā no tām sadarbībā ar Latvijas Pastu noritēja no 2023. gada februāra līdz martam. Latvijas iedzīvotāji akcijas laikā ziedoja un pasta nodaļās nodeva 9600 kilogramu adījumu, kurus biedrība Tavi draugi sašķiroja un nogādāja Ukrainas iedzīvotājiem.

 

 

 

 

Komentāri

 1. Tas ir svētīgs darbs atbalstīt Ukrainas armiju, kura cīnās par savas valsts brīvību un nākotni. Lai sokas!

  1. Skolniekzelli, Tev BINGO- precīzs trāpījums pa vatesgalvu pozīcijām!
   Ukraina&Ukraiņi vatesgalvām ir kā bullim sarkana lupata, bet, ja tiek runāts par atbalstu Ukrainai&Ukraiņiem, tad vatesgalvām momentā piemetas panika.
   Un vēl, lai vatesgalvas veic savu rituālu uz puilo bildes, puilo tas noteikti patiks, jo šamam ļoti patīk mazi puisīši.

 2. Polittehnologi mēģina atpelnīt tiem dotos bonusus, tā arī rodas šādas debilas akcijas.

  1. Adriatico saka: 03.11.2023 18:40 Ukrainai ir jāpalīdz, citu variantu nav. Remdenums te ir nevietā.

 3. Lielākam efektam virs sūtīšanai sagatavotajām zeķēm es varētu veikt svēto zariņa rituālu!

  1. Skolnieciņš saka: 03.11.2023 18:51 Neraksti manā vārdā. Un izbeidz izņirgt Ukrainu. Pretīgi saprast, ka Latvijā vel aizvien dzīvi sovjetizētie krievi. It visiem krievijas atbalstītājiem es saku:” čomodan. vokzal. rossija.”.

 4. Adi zeķes ukriem un pats ar visam zeķem dodies uz Ukrainu, tur vairak no tevis bus tolks!

  1. Ansis saka: 04.11.2023 07:38 Es ziedoju nelielas naudiņas Ukrainai, lai gan man pašam ir slikti. Jo es saprotu, ja Ukraina kritīs, tad tagadējā krievija realizēs visu to ārprātu, ko padomju krievija realizēja 20. gadsimtā. Un šo traģēdiju nedrīkst pieļaut.
   Un vel es nodarbojos ar pretkara aģitāciju internetā. Darbojos no savu LU studējošā e-pasta, ko man augstskola ir piešķīrusi. Es esmu Ukrainas pusē tāpat kā jebkurš adekvāts latvietis.

   1. Pienaks laiks ka tevi tapat atšifres kas tu par putnu esi, un tad turies vecenite :))))) tevi tie paši Latvieši nolaidis zemak par plintusu

  2. šāda attieksme liecina vai nu par lielu tupumu vai nu kārtējais padomijas upuris

 5. Ansis 100% taisniba.
  Tadus lohus ka skolnieciņs ar visam zeķem uz Hohlandiju jadeporte.

 6. Ansi, ja tev ir vienalga, tu esi mudaks. Tālāk par savu sādžu neredzi un vēl lepojies ar savu aprobežotību. Zeme ir apaļa, to gan atceries. Bumeranga efektu neviens nav atcēlis. Ka tik tā vienaldzība kaut kad neķer tevi pašu. Vai tavus pēcnācējes 7 paaudzēs. Tie gan jau aug mucā tādi paši tupeņi kā vecais.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *