Attēlam ir ilustratīva nozīme

Apgrūtināta braukšana arī Tukuma pusē

Šorīt uz plkst. 6.30 sniegs un apledojums apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, daudzviet Kurzemē un Vidzemē uz vietējās nozīmes ceļiem aizputinājumu dēļ ir īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi. Sniegotos un slidenos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 31 VAS Latvijas autoceļu uzturētājs ziemas dienesta tehnikas vienības.

Uz valsts galvenajiem autoceļiem īpaši apgrūtināti braukšanas apstākļi ir :

 

  • Vidzemes šoseja (A2) no Līgatnes līdz Virešiem;
  • Valmieras šoseja (A3) no Murjāņiem līdz Strenčiem;
  • Daugavpils šosejas (A6) no Saulkalnes līdz Skrīveriem;
  • Liepājas šoseja (A9) no Anneniekiem līdz Blīdenei;
  • Ventspils šoseja (A10) no Kūdras līdz Ventspilij,

 

 

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir Balvu, Cēsu, Liepājas, Madonas, Talsu, Tukuma,  Valmieras un Ventspils apkārtnē.

 

Atgādinām, ka snigšanas laikā sniega kārta un apledojums veidojas atkārtoti un aicinām plānot papildu laiku ceļā. Svarīgi izvēlēties laika apstākļiem atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērot lielāku distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Uzturēšanas darbi tiek veikti prioritārā secībā, sākumā strādājot uz galvenās, tad reģionālās un pēc tam uz vietējās nozīmes autoceļiem. Uzturēšanas darbu mērķis ir iespēju robežās uzlabot braukšanas apstākļus, taču ar tiem nevar novērst ziemu.

 

Atgādinām, ka ceļi ar grants segumu ziemā tiek uzturēti ar piebraukta sniega kārtu.

 

Par apgrūtinātiem braukšanas apstākļiem vai citiem ar satiksmi un ceļu stāvokli saistītiem novērojumiem aicinām informēt VSIA Latvijas Valsts ceļi, zvanot pa diennakts bezmaksas informatīvo tālruni 80005555, kā arī uzņēmuma kontos sociālās saziņas tīklos Twitter un Facebook.

Informāciju sagatavoja VSIA Latvijas Valsts ceļi Komunikācijas daļa un Satiksmes informācijas centrs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *