24. februārī aicina uz mītiņu pie Brīvības pieminekļa

24. februārī, dienā, kad apritēs jau otrais gads kopš Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā, Rīgā pie Brīvības pieminekļa notiks mītiņš “Kopā līdz uzvarai!”. Pasākumā aicinām piedalīties ikvienu, kurš atbalsta Ukrainas tautas cīņu par savas brīvības un demokrātijas saglabāšanu.

Ukraiņi ik dienu varonīgi cīnās par savas valsts neatkarību. Mēs, Latvijas iedzīvotāji, ik dienu sniedzam vērienīgu atbalstu, kas ved Ukrainu soli pa solim tuvāk uzvarai. Kara sākumā mēs pulcējāmies gājienos un mītiņos, kamēr ikdienas rūpēs mūsu atbalsts ir kļuvis klusāks. Bet ar katru dienu nozīmīgāk ir savu atbalstu Ukrainas tautai paust skaļi, mudinot nepagurt un būt kopā līdz uzvarai. Aicinām pulcēties mītiņā “Kopā līdz uzvarai!” pie Brīvības pieminekļa 24. februārī, sākot no plkst. 12.30. Oficiālā programma sāksies plkst. 13.00.

“Šķiet neticami, bet tuvojamies jau trešajam Krievijas izraisītā pilna mēroga kara gadam Ukrainā. Tas nozīmē, ka mūsu solidaritātei un atbalstam šogad jābūt vēl spēcīgākam. Ukrainas tautas cīņa par brīvību un demokrātiju ir mūsu kopīga cīņa par mierīgu un taisnīgu pasauli. Aicinu visus vienoties kopīgā mītiņā pie Brīvības pieminekļa – lai Latvijas atbalsts Ukrainai tiek sadzirdēts gan Ukrainā, gan visā pasaulē,” saka viena no pasākuma organizatorēm, Latvijas Pilsoniskās alianses vadītāja Kristīne Zonberga.

Pasākuma dalībniekus uzrunās vairākas Latvijas un Ukrainas amatpersonas un sabiedriskie aktīvisti. Vienlaikus parkā pie Brīvības pieminekļa darbosies ierakumu sveču darbnīcas un mantu ziedojumu punkti.

Aktuālā informācija par mītiņu tiks publicēta Latvijas Pilsoniskās alianses Facebook lapā. Pasākuma ieraksts Facebook lapā pieejams šeit.

Mītiņa dalībniekus aicinām ņemt līdzi Ukrainas un Latvijas karogus, kā arī apģērbā iekļaut Ukrainas karoga krāsas. Tāpat organizatori aicina ņemt līdzi dzeltenus un zilus ziedus un svecītes, ko varēs nolikt pie Brīvības pieminekļa un Ukrainas vēstniecības.

Mītiņu “Kopā līdz uzvarai!” rīko Latvijas Pilsoniskā alianse kopā ar domubiedriem – Gribu palīdzēt bēgļiem, Eiropas Kustība Latvijā un Tavi Draugi. Organizatori lūdz dalībniekus būt atbildīgiem un cieņpilni izturēties pret ikvienu pasākumā iesaistīto.

Komentāri

   1. Un ….sanāks visi kopā.. kāds ir sasniedzamais rezultāts. Ukraiņu dāmas ar saviem bērniem atbraukuši uz LV, saņem pabalstus, mazliet pastrādā un atkal sēž bez darba, braukā uz Ukrainu šurpu turpu. Valodu divu gadu laikā nav iemācījušies. Latvija ir tikai vieta kur pačīkstēt, nevis lai domātu par nākotni šeit un tagad, naivi gaida, kad viss būs atkal kā senāk…

  1. 😀 saka: 07.02.2024 16:10 Tu pats esi krancis. Prokremliska šavka. Normāli cilvēki saprot, ka krievija iebruka Ukrainā un ka krievija ir agresorvalsts. Bet prokremliskās šavkas neko nejēdz, tās internetā agresīvi pauž kremļa naratīvu. Reflektē ap kremļa propagandu.

   1. Bet Latvija nav okupēta-ar visādiem ekonomiskiem murgiem no ES puses,ko skolnieciņ,to grūti atzīt,ka ar ES palīdzību mūsu “vadoņi”Latviju ir pārdevuši,pataisījuši par poligonu,ekonomiku nolaiduši uz grunti,atzīsti

 1. 24. februārī iznāks filma par krievijas federācijas diktatoru vladimiru putinu, kur viņš ir apkakājies. Patiesi kadri par šo mērgli un bandītu.

 2. Bij c19,visi cepās,nu ua karš,ar jau tas viss piegriezies,paskatās ar kādiem auto pa eiropu brauc ukri,varbūt paši var līdzēt savai valstij,mēs esam ziedojuši ap600mlj,iedomājaties kur tā nauda noderētu mūsu tautsaimniecībā,pensionāriem,slimiem nebūtu jālūdz ziedojumi,nesaku ka nav jāpalīdz bet jābūt arī robežai

  1. Hihi saka: 13.02.2024 11:11 Un beigās sanāk, ka tu esi krievijas vēstniecības algots kremļa trollis…

 3. Protams, ka pasākumi ukraiņu atbalstam ir jāapmeklē. Jāpalīdz cīņā ar utainajiem pēc pilnas programmas!

 4. Gribētos gan redzēt cik atnāks un vai pārspēs rekordu kas parādīs ka tupa tauta nejēdz savas tiesības aizstāvēt,bet skrien atbalstīt svešu valsti ar putām uz lūpām

  1. Hihi saka: 24.02.2024 17:25 Saki to krievvalodīgiem civilokupantiem, kuri te aizstāv kremļa intereses un svin 9. maiju.

 5. Tu sēdi savā studijā un mācies nelien pieaugušu cilvēku sarunās,tu pastaldauni kur esmu atbalstījis krievijas karu,bet tie dzeltenzilie diedelnieki apnikuši,mūsu bērnu pabalsts ir 14e ar kautko a šiem 75,par ko viņi labāki par mūsējiem,tev āmur smadzenes tā nozombētas ka nevari atšķirt melnu no balta,zini tik dziedāt ka karš ua sācies 2014,bet realitāte ir pavisam cita,jo tev āmur grūti papētīt vēsturi no kāda 1991.gada,tāpēc aizver notilkojošos muti,lūdz labāk klusībā savus zariņu dievus,pesteļotāĵs ibio atradies

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *